امضاء تفاهم‌نامه همکاری فدراسیون قایقرانی ایران و آذربایجان

وزیر ورزش جمهوری آذربایجان ضمن حضور در دریاچه آزادی و فدراسیون قایقرانی با رئیس فدراسیون کشورمان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، وزیر ورزش کشور آذربایجان با حضور در مجموعه ورزشی آزادی با علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی نیز دیدار و گفت گو کرد و از دریاچه آزادی و امکانات فدراسیون نیز بازدیدی انجام داد.

آزاد رحیم اف وزیر ورزش جمهوری آذربایجان به همراه سفیر این کشور با حضور در دریاچه آزادی با علیرضا سهرابیان دیدار و گفت و گو داشت. رحیم اف در این دیدار از دریاچه آزادی یکی از بهترین مجموعه‌های آبی قاره به حساب می‌آید نیز بازدید کرد و در کنار ملی پوشان حاضر در تمرین حضور پیدا کرد.

در این دیدار وزیر ورزش جمهوری آذربایجان با تمجید از امکانات فدراسیون قایقرانی ابراز تمایل کرد تا فدراسیون‌های قایقرانی دو کشور طی یک تفاهم نامه بتوانند همکاری‌های گسترده‌ای در رشته‌های ورزشی مختلف از جمله کانویینگ، روئینگ و بادبانی داشته باشند.

علیرضا سهرابیان نیز با اشاره به امکانات و بستر مناسب ایران در رشته قایقرانی از توانایی فدراسیون برای ایجاد یک تفاهم نامه مشترک بین دو کشور اشاره کرد.

همچنین با نظر وزیر ورزش جمهوری آذربایجان، فدراسیون قایقرانی ایران پیشنهادهایی برای ایجاد تفاهم نامه بین قایقرانی دو کشور به آزاد رحیم اف ارائه کرد تا او پس از بررسی با فدراسیون قایقرانی آذربایجان برای ثبت تفاهم نامه بین دو کشور اقدام کند.

کد خبر 4617300

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 15 =