با فوتبال منطقی راه آهن را شکست دادیم / حرکات میثاقیان جایی در فوتبال امروز ندارد

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از اینکه توانستیم در این دیدار سخت و نفس گیر به سه امتیاز دست پیدا کنیم بسیار خوشحالم .

صمد مرفاوی پس از پیروزی دو بریک تیمش مقابل راه آهن با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران گفت: دو تیم استقلال و راه آهن بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و خوشحالم که توانستیم این دیدار را برتری به پایان ببریم .

مرفاوی اضافه کرد : همانطورکه پیش ازاین نیزگفته بودم بازی دشواری برابر استقلال پیش رو داریم . دشواری این بازی از آن جهت بود که تیم راه آهن که ازتیم های قطرجدولی محسوب می شود با تمام انگیزه و توان خود برای دستیابی به نتیجه برابرما ظاهر شد.

وی ادامه داد : تیمهای قعرجدولی برای کسب حداکثرنتیجه تلاش می کنند و چیزی برای از دست دادن ندارند. تیم راه آهن نیز برای کسب نتیجه لازم با تمام توان برابرما ظاهر شد.

مرفاوی اظهار داشت: خوشبختانه توانستیم با ارائه یک بازی منطقی فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم و به نتیجه مورد نظر دست یابیم.

وی در پاسخ به ادعای میثاقیان که گفته بود تیم راه آهن در45 دقیقه دوم روی دروازه استقلال فشار آورده بود گفت: برخلاف نظرمیثاقیان معتقدم نه تیم ما بازی را در دست داشت و نه تیم راه آهن . ما منطقی بازی کردیم و روند بازیمان در نیمه دوم طبیعی بود. تیم ما در مجموع بهتر از تیم راه آهن بازی کرد و به نتیجه مورد نظرهم دست یافت.

مرفاوی با انتقاد از رفتارمیثاقیان گفت: رفتاری که میثاقیان انجام می داد درفوتبال جایی ندارد . اگریک مربی در کنار زمین با رفتار خود جوبازی را به سود تیمش تغییر دهد حتما امتیازنمی گیرد. متاسفانه میقاقیان دائم به سمت داور و بازیکنان می رفت و می خواست با شلوغ بازی نتیجه بگیرد.

وی ادامه داد: ما منطقی بازی کردیم .  شاید اگرمانند راه آهن درانتهای جدول بودیم همین راه را انتخاب می کردیم که میثاقیان در پیش رو گرفته بود.

مرفاوی راه آهن را تیمی بی برنامه خواند و با دفاع ازعملکرد خود با لحنی نه چندان محترمانه خطاب به خبرنگاران گفت: نمی توانم درحال حاضر تاکتیک تیم خود را برای شما بگویم . اگرشما معتقدید تنها تاکتیک تیم اوت دستی بوده هیچ چیزی از فوتبال نمی دانید.

وی تصریح کرد : ما نمی توانیم درهر بازی از اوت دستی و پنالتی استفاده نکنیم . ما روی این تاکتیک برنامه داریم و تا امروز به نتیجه هم رسیده ایم.

مرفاوی خاطرنشان کرد: در زمان تمرین روی استفاده از ضربات ایستگاهی و پرتاب های اوت کارمی کنیم و از مدافعان خواسته ام در این زمان به جمع مهاجمان اضافه شوند.

وی با ابراز رضایت ازعملکرد شاگردانش اظهار داشت: می دانستم درمصاف با تیم قعرجدولی راه آهن تجربه به کارما می آید . به همین خاطر دراین بازی از وجود دو بازیکن با تجربه تیم مان محمود فکری و علی منصوریان درترکیب اصلی بهره بردم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ازاظهارنظر پیرامون عملکرد تیم فوتبال سایپا خودداری کرد و گفت: سایپا رقیب ما است و به این تیم احترام می گذارم. معتقدم باخت و تساوی برای همه تیم ها هست و شاید روزی گریبانگیرتیم ما شود.

وی با اشاره به اهمیت بازی استقلال و پرسپولیس گفت: این بازی از اهمیت بالایی برخورداری است و ما سعی می کنیم با ارائه یک بازی منطقی به نتیجه مورد نظر دست یابیم . 

کد خبر 461988

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 2 =