توضیحات خانه سینما درباره انتخابات شورای مرکزی انجمن بازیگران

خانه سینما درباره حضور همزمان فاطمه معتمدآریا در هیات مدیره خانه سینما و شورای مرکزی انجمن بازیگران توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی خانه سینما، خانه سینما درباره حضور همزمان فاطمه معتمد آریا در هیأت مدیره خانه سینما و شورای مرکزی انجمن بازیگران توضیحاتی را ارائه کرد.

در متن این توضیح آمده است:

«ضمن عرض تبریک به اعضا محترم شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران و تبریک به سرکار خانم فاطمه معتمدآریا در مقام رئیس این انجمن، ذکر توضیحاتی در رابطه با حضور همزمان ایشان در شورای مرکزی انجمن و هیأت مدیره خانه سینما و مغایرت این مسئله با اساسنامه خانه سینما ضروری می‌باشد.

۱- دوره ۲ ساله قانونی هیأت‌مدیره خانه سینما در تاریخ اسفند ۹۷ به پایان رسیده است، تمدید این مأموریت به مدت ۳ ماه و برگزاری مجمع عمومی در دهه سوم خرداد ماه صرفاً از جهت تطبیق گزارش مالی هیئت مدیره با حسابرسی مالی سال ۹۷ صورت گرفته، این افزایش زمان با موافقت رؤسای صنوف ۳۲ گانه خانه و تایید وکیل خانه سینما بوده است.

۲- مجمع عمومی انجمن بازیگران در زمان از قبل پیش‌بینی شده و موعد قانونی برگزار و انتخاب اعضا شورای مرکزی انجمن با حضور نماینده وزارت کار انجام گرفته، بدیهی است شورای مرکزی منتخب که دوره‌ای ۲ ساله را پیش رو دارد نمی‌تواند بابت یک ماه باقیمانده از زمان اضافه شده بر عمر هیأت‌مدیره فعلی خانه سینما امور جاری خود و انتخاب رئیس و نایب رئیس و درون شورای مرکزی را معطل گذارد.

لذا پس از هماهنگی با هیأت‌مدیره خانه سینما و نماینده وزارت کار و با توجه به اینک خانم معتمد آریا قصد نامزدی مجدد برای هیأت مدیره بعدی خانه سینما را ندارند، ایشان به عنوان شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران انتخاب شده‌اند.

۳- برای پیشگیری از اینگونه مشکلات و هم زمانی دوره‌های ۲ ساله صنوف با دوره ۲ ساله هیأت‌مدیره و با توجه به تغییر زمان مجمع عمومی خانه سینما، از تمامی صنوف ۳۲ گانه می‌خواهیم تا تاریخ مجامع عمومی و انتخابات خود را به گونه‌ای طراحی نمایند که قبل از انتخابات هیأت مدیره خانه سینما، هیئت مدیره‌های جدید صنوف آغاز به فعالیت نمایند.

کد خبر 4620595

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =