فعالیت حدود ۸۰ معلم خرید خدمات در مدارس شهری و روستایی آران

آران و بیدگل- مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل با اشاره به فعالیت حدود ۸۰ معلم خرید خدمات در ۱۰ مدارس آران گفت: اغلب نیروهای خرید خدمات فعال در مدارس شهرستان از مهارت خوبی برخوردار هستند.

محمد معدن دار در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه آموزش و پرورش شهرستان کمبود نیروی خود در سال آینده تحصیلی را از طریق نیروهای خرید خدماتی که سال‌های گذشته فعالیت خود را در آموزش و پرورش آغاز کرده‌اند و همچنین به کمک نیروهای برجسته بازنشسته تأمین می‌کند، اظهار داشت: با توجه به تصویب قانون جدید، آموزش و پرورش قادر به جذب نیروی جدید خرید خدمات نیست.

وی با اشاره به فعالیت حدود ۸۰ معلم خرید خدمات در ۱۰ مدرسه شهری و روستایی آران و بیدگل افزود: اغلب نیروهای خرید خدمات فعال در مدارس شهرستان از مهارت خوبی برای کلاس داری و تدریس برخوردار هستند.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: آموزش و پرورش آران و بیدگل برای سال جدید تحصیلی نیروی جدید خرید خدمات جذب نمی‌کند و نیروهای خرید خدمات که در قالب شرکتی در مدارس بسته‌های حمایتی فعال هستند در صورت موفقیت در مباحث آموزشی و پرورشی به فعالیت خود به عنوان نیروی خرید خدمات ادامه خواهند داد.

معدن دار با تاکید بر آموزش و بروز شدن تمامی مدرسین در تمام مقاطع آموزشی گفت: کسب تجربه و آموزش ضمن خدمت برای همه فرهنگیان شهرستان از جمله نیروهای خرید خدمات ضروری است.

وی با اشاره به شرکت برخی از جوانان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف در کلاس‌های آزاد آموزشی برای حضور در آموزش و پرورش گفت: حضور در این کلاس‌ها و اخذ مدرک به هیچ عنوان برای آموزش و پرورش قابل قبول نیست و حضور در این کلاس‌ها صرفاً جهت آشنایی با روال تدریس و کلاس داری در برخی از مواقع مؤثر است.

گفتنی است حدود ۲۰ هزار دانش‌آموز آران و بیدگلی در ۱۳۰ واحد آموزشی مشغول به تحصیل هستند.

کد خبر 4620825

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =