موسسه خانه کتاب به عنوان تنها پایگاه اطلاع رسانی حوزه صنعت نشر کتاب در کشور اعلام کرد که آمار قطعی مربوط به کتب منتشره در سال 85 اوایل سال آینده اعلام می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، این موسسه با ارسال نمابری اعلام کرده است که آمار ارائه شده در سال 1385 تا نیمه نخست اسفند ماه سال جاری بوده و آمار کلی آن در سال 1386 اعلام خواهد شد؛ زیرا بسیاری از کتاب هایی که در شهرستان ها به چاپ می رسند در آخر سال به خانه کتاب می رسند و اطلاعات آنها در سال بعد یعنی 1386 وارد بانک می شوند. بنابراین مقایسه این آمار ( وضعیت نشر کتاب در سال 85  تا نیمه نخست اسفند ماه ) با سال 84 درست نبوده و باید مقایسه آن را بعد از کامل شدن بانک اطلاعاتی کتاب خانه کتاب در سال جدید ( 1386) انجام داد.

خانه کتاب تصریح کرده است که آمار درست وضعیت نشر سال 1385 ، در آخر فروردین ماه 1386 و مقایسه آن با سال 1384 از سوی خانه کتاب منتشر و به اطلاع رسانه ها خواهد رسید.

این موسسه به عنوان تنها پایگاه اطلاع رسانی حوزه صنعت نشر کتاب در کشور در طول سال بر اساس بانک اطلاعاتی خود ، آمار وضعیت نشر کتاب را اعلام می کند و در پایان هر سال نیز آمار وضعیت نشر کتاب در کل سال را برای آگاهی علاقه مندان و دوست داران کتاب از طریق رسانه های محترم کشور به اطلاع همگان می رساند.

کد خبر 462108

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha