تدوین شناسنامه پدافند غیرعامل از اماکن در استان تهران ضروری است

تهران- استاتدار تهران گفت: تدوین شناسنامه پدافند غیرعامل از اماکن در استان تهران ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، انوشیروان محسنی بندپی ظهر دوشنبه در نخستین شورای پدافند غیرعامل استان تهران گفت: اقدامات فرمانداران در بخش پدافند غیرعامل نشان می‌دهد که اهمیت این موضوع در استان تهران ویژه است.

محسنی بندپی با اشاره به اینکه پدافند غیرعامل در استان تهران با توجه به تمرکز بسیاری از مراکز مهم سیاسی و اقتصادی از اهمیت ویژه ای برخوردار است گفت: اولین اصل در پدافند غیر عامل آموزش و پژوهش است و باید در دبستان‌ها آموزش داده شود.

استاندار تهران در ادامه بیان داشت: تدوین شناسنامه پدافند غیرعامل از اماکن عمومی در استان تهران ضروری است و در این راستا زیرساخت‌های تهران بسیار حساس و مهم هستند و باید در خصوص صیانت از آنها و پدافند غیرعامل برنامه ریزی کنیم.

محسنی بندپی با اشاره به اینکه تهدید امروز دشمن بیش از همه بر روی گزینه جنگ‌نرم که می‌تواند بخش‌هایی چون اقتصادی، فرهنگی، سایبری، اجتماعی و … را در برگیرد، متمرکز شده است، اظهار کرد: شرایط امروز به‌ویژه بروز حوادث طبیعی چون سیل و ریزگردها می‌طلبد که با اهتمام به جلسات شورای پدافند غیرعامل، از ایجاد شکاف بین دولت و ملت که هدف اصلی دشمن است، جلوگیری کنیم.

استاندار تهران فت: امروز در کشور نیاز به هم‌افزایی، هماهنگی، همدلی نیروهای معتقد به نظام و هوشیاری و دقت نظر آنها دارد و باید به سمت و سوی فضای باز انتخاباتی برویم.

کد خبر 4621920

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 5 =