اولادی هفته آینده به الشباب منتقل می شود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: مشکل خروج ازکشورمهرداد اولادی حل شده است و این بازیکن می تواند مجددا تیم الشباب امارات را همراهی کند.

به گزارش خبرگزاری مهر محمد حسن انصاری فرد با بیان این مطلب افزود: خوشبختانه با پیگیری های بسیارمشکل خروج ازکشورمهرداد اولادی مرتفع شد و این بازیکن طی 10 روز آینده راهی امارات خواهد شد تا درادامه رقابتهای لیگ امارات طبق قرارداد درخدمت تیم الشباب باشد.

انصای فرد که با پایگاه خبری باشگاه پرسپولیس گفتگو می کرد، ادامه داد: همانطورکه سردار کارگررئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کردند مهرداد اولادی مشکل خروج ازکشورندارد .اولادی باگرفتن مرخصی از دانشگاه می تواند درخدمت تیم الشباب باشد که جا دارد از عنایت رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا تشکروقدردانی کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: اولادی زمانی که درپرسپولیس نیکمت نشین شده بود ابتدا به مدت 3ماه و20 روز وبا مبلغ پانصدهزاردلاربه باشگاه الشباب منتقل شد که این رقم درنوع خود یک رکورد بود. درخشش اولادی نیزمزید برعلت شد تا باشگاه الشباب قرارداد او را به مدت 2سال و به مبلغ 2 میلیون دلارتمدید کند.

انصاری فرد گفت : به طورحتم با حل مشکل خروج ازکشوراولادی می توانیم به تعهدات خود درقبال باشگاه الشباب پایبند باشیم ومشکلات مالی باشگاه نیزتا حدودی حل و فصل خواهد شد.

مهرداد اولادی ظهرامروز با محمد حسن انصاری فرد ملاقات کرد. همچنین انصاری فرد درگفت و گو با مدیران باشگاه الشباب ازپیوستن اولادی به اردوی این تیم اماراتی درهفته آینده خبرداد.

کد خبر 462229

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha