خط و نشان استاندار ایلام برای تغییرات مدیریتی در استان

ایلام - استاندار ایلام گفت: اگر مدیری که بخواهد بیاید و مورد نظر نباشد، حتی اگر ابلاغ آن صادر شد با او همکاری نمی‌کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان اظهار داشت: اگر کسی بخواهد تغییر کند باید علت تغییر آن مشخص شود و کسی که انتصاب می‌شود باید شایسته و تبدیل به احسن شود.

وی بیان داشت: برخی مواظب باشند در اموری که مربوط به آنها نیست دخالت نکنند.

وی با اشاره به اینکه از ارتقای دوستان بسیار خوشحال هستیم اما بعد از هر تغییر برای جایگزینی افراد فشار سختی پیش می‌آید، تصریح کرد: اگر افرادی دنبال انتصاب یک نفر هستند، آن مدیر دیگر مدیر دستگاه اجرایی و مردم نیست بلکه وام دار آن کسی است که او را به مسئولیت رسانده است.

سلیمانی دشتکی عنوان کرد: این افرادی که برای تغییر و انتصابات اینقدر انرژی صرف می‌کنند و وقت ما را می‌گیرند، اگر ادعای دلسوزی برای مردم دارند بیایند در راستای کمی و کاستی‌ها مطالبه گری کنند و دنبال رفع مشکلات مردمی باشند.

وی افزود: نمایندگان نماینده مردم هستند، نباید وقت آنها را با موضوع عزل و نصب‌ها تلف کرد.

اگر مدیری که بخواهد بیاید و مورد نظر نباشد، با او همکاری نمی‌کنیم

استاندار ایلام با اشار ه به اینکه اگر مسئول به خاطر مردم سینه سپر نکند آن مدیر به درد مسئولیت نمی‌خورد، افزود: کسانی که منصوب شدند پاسخگو باشند و این پاسخگویی در خدمت به مردم خلاصه می‌شود و باید نشان دهند که این انتصاب درست بوده است.

وی گفت: اگر مدیری که بخواهد بیاید و مورد نظر نباشد، اجازه نمی‌دهیم بیاید، حتی اگر ابلاغ آن صادر شد با او همکاری نمی‌کنیم.

وی افزود: اگر کسی مشورتی داشته باشد استقبال می‌کنم، اما مطمئن باشید زیر فشار کاری را انجام نمی‌دهم.

استاندار ایلام با اشاره به اینکه سال گذشته مشکلات زیادی در ارتباط با پایانه برکت و مهران داشتیم که امسال بایست برطرف شود، گفت: ایجاد کردن کمربند غربی خوب بود اما راه پایانه برکت باید جدا شود.

وی بیان داشت: مدیران مربوطه باید به صورت هفتگی گزارش جاده مهران و پایانه امور مربوط به اربعین را ارائه دهند، امسال تعداد زوار بسیار بیشتر می‌شود و اگر چاره‌ای برای ترافیک و تراکم ماشین‌ها در نظر نگیریم مدیریت بسیار سخت می‌شود.

وی تصریح کرد: سعی کنیم مسائل و مشکلات را قبل از اینکه تبدیل به مشکلات بزرگ و بحران شوند حل و فصل کنیم.

کد خبر 4624206

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 13 =