نام یک استاد کرمانشاهی در فهرست یک درصد دانشمندان برتر دنیا

کرمانشاه_نام یک استاد کرمانشاهی در فهرست یک درصد دانشمندان برتر دنیا قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، نام رضا همتی عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه در فهرست یک درصد دانشمندان برتر دنیا قرار گرفت.

پایگاه استنادی کلاریویت آنالیتیکس (Clarivate Analytics) هر دو ماه یکبار به ارائه فهرستی از دانشمندان برتر می پردازد که این اطلاعات در پایگاه شاخص های اساسی علم (ESI)، منتشر می شود.

این فهرست بر اساس فعالیت ده سال اخیر پژوهشگران تنظیم و هر دو ماه یک بار به روز رسانی می شودو معیار انتخاب دانشمندان برتر، تعداد استنادهای صورت گرفته به تولیدات علمی آن‌ها در رشته و دسته های موضوعی بیست و دو گانه مورد ارزیابی توسط پایگاه ESI است که پژوهشگران بر اساس تعداد استناد مرتب سازی و یک درصد برتر در هر دسته ی موضوعی معرفی می شوند.

براساس آخرین نتایج منتشر شده در تاریخ نهم ماه مِی سال ۲۰۱۹ توسط پایگاه ESI، نام دکتر رضا همتی عضو هیئت علمی گروه مهندسی برق دانشگاه صنعتی کرمانشاه در فهرست یک درصد دانشمندان برتر جهان در دسته موضوعی مهندسی قرار گرفت.

زمینه اصلی تحقیقاتی این استاد انرژی های تجدید پذیر و مدیریت انرژی در سیستم های قدرت است که بر اساس اطلاعات پایگاه Web of Science تا کنون ۹۸۵ استناد به نتایج این تحقیقات صورت گرفته است.

 

کد خبر 4624285

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =