بیمارستان جنرال خیرساز ملایر به بخش دیالیز مجهز خواهد شد

همدان - معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا گفت: بیمارستان جنرال خیر ساز ملایر در ۱۰۰ تختخواب پیش بینی شده و فضای بخش دیالیز نیز در آن ایجاد و ساخته می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر وبه نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا؛ بهروز رحیمی در بازدید از روند ساخت بیمارستان جنرال خیر ساز ۱۰۰ تختخوابی شهرستان ملایربا اشاره به ساخت پروژه خیر ساز بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی ملایر و با بیان اینکه ملایر معروف به شهر واقفین است، اظهار داشت: حاج آقا توکلی یکی از خیرین نیک اندیش شهرستان ملایر است که در کارهای خیر بسیاری مشارکت داشته و یکی از اقدامات خیرخواهانه وی ساخت بیمارستان خیر ساز ۱۰۰ تختخوابی ملایر واقع در روستای جوراب است که درآینده ای نه چندان دور به بهره برداری خواهد رسید.

وی در ادامه افزود: پیشرفت قابل توجه این پروژه خیر ساز در مدت زمانی کوتاه نشان از برکت و عمل خیرخواهانه خیرینی چون حاج آقا توکلی دارد که با همت وی مردم شهرستان ملایر می توانند درآینده نزدیک از خدمات درمانی این مرکز بهره مند شوند.

رحیمی همچنین بیان کرد: بیمارستان جنرال خیر ساز با توجه به موقعیت جغرافیایی خود، در ۵ کیلومتری شهرستان ملایر واقع است و می تواند بار زیادی را در آینده نزدیک از روی دوش بیمارستان های امام حسین (ع) و مهر ملایر بردارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ابن سینا عنوان کرد: بیمارستان جنرال خیر ساز ملایر در ۱۰۰ تختخواب پیش بینی شده و دارای بخش های سوختگی، اورژانس، اطفال، اتاق عمل، جراحی و همچنین به طور مجزا، دارای بخش روان است.

وی در ادامه افزود: با توجه به بازبینی نقشه، محیط و فضای فیزیکی این بیمارستان در نظر گرفته شد که بخش اورژانس توسعه یابد و فضای بخش دیالیز نیز در آن پیش بینی و ساخته شود تا خدمات درمانی بیشتر و با کیفیت بهتری را ارائه دهد.

کد خبر 4625234

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =