مطالبات فرهنگیان ایلام در اولویت کاری قرار گیرد

ایلام - استاندار ایلام گفت: رفع مشکلات و مطالبات فرهنگیان همیشه از دغدغه های اصلی مسئولان استان بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی عصر یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش و شورای پشتیبانی سوادآموزی استان ضمن تاکید بر رفع مشکلات فرهنگیان، افزود: رفع مشکلات فرهنگیان همیشه از دغدغه‌های اصلی مسئولان بوده و مطالبات این قشر زحمت کش باید در اولویت کاری قرار گیرد.

وی در ارتباط با پیگیری امور از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست در پیگیری مطالبات بایست با برنامه و هدفمند عمل کرد.

وی در ادامه افزود: پیگیری‌ها نبایست صرفاً به نگارش یک نامه خلاصه شود بلکه ابتدا باید با رایزنی زمینه اجرای آن خواسته یا تصمیم را ایجاد کنید و بعد مکاتبه را انجام دهید تا منتج به نتیجه شود.

استاندار ایلام در ادامه گریزی به مسائل مناطق سیل زده استان زد و با اشاره به مشارکت خوب دستگاه‌های مختلف در قرارگاه بازسازی و نوسازی استان گفت: دستگاه‌های زیادی پای کار آمده اند به طور مثال از بنیاد برکت قول گرفته ایم هرچه اساس منزل و دام تلف شده است هزینه آن را برعهده گیرد، تهیه سیمان برای هر ساختمان تخریب شده ۸ تن و برای هر ساختمان نیاز به تعمیر ۴ تن به عهده بنیاد مستضعفان قرار گرفته است، ساخت منازل مسکونی مدد جویان کمیته امداد توسط این نهاد حمایتی انجام می‌گیرد و به طور کلی یک کارگاه عمرانی و اجتماعی در استان به راه افتاده است.

وی در ادامه ضمن تاکید بر این مطلب که باید سعی شود هرچیزی سر جای خود هزینه شود، اضافه کرد: بودجه و اعتبار بسیار خوبی برای استان در این زمینه آمده است که در قیاس با اعتبار استان قابل مقایسه نیست و ما یک جوری این موضوع را مدیریت کنیم که علاوه بر رفع آسیب‌های سیل باعث عمران و آبادانی و توسعه استان شود.

رئیس شورای آموزش و پرورش استان در ادامه با اشاره به این مطلب که در حوزه آسیب‌های اجتماعی اعتبارات بسیار خوبی برای استان اختصاص یافته است، گفت: دستگاه‌های متولی بایست هدفمند و بر اساس اولویت بندی‌های تعیین شده این اعتبارات را به مصرف برسانند.

کد خبر 4626871

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 12 =