بی‌توجهی دانشگاه علوم پزشکی سمنان به بخش درمان فولادمحله

مهدی‌شهر - در حالی که مسئولان مهدی‌شهر برای بازدید میدانی از پروژه‌های حوزه درمان بخش فولاد محله به انتظار حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان بودند، این مراسم مورد بی‌توجهی وی قرار گرفت.

فرماندار مهدی‌شهر در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اظهار اینکه برنامه بازدید مسئولان از پروژه خانه بهداشت و شبکه درمان بخش فولاد محله مهدی‌شهر همزمان با عصر چهارشنبه با حواشی مختلفی همراه بود، گفت: عدم حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با وجود دعوت رسمی و انتظار مردم و مسئولان شهرستانی و استانی یکی از مهمترین این حواشی بود.

حسن ارگی تصریح کرد: در حالی مراسم بازدید از پروژه شبکه بهداشت و درمان فولاد محله برگزار شد که با وجود دعوت از نوید دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان، وی سوار بر بالگرد امداد، به مراسم مذکور وقعی نگذاشت و معاون خود را به این بازدید فرستاد.

وی تصریح کرد: این موضوع با وجود تدارک مردم و مسئولان شهرستان مهدی‌شهر و بخش فولاد محله موجب ناراحتی مسئولان و مردم شد.

تعلل محرز است

فرماندار مهدی‌شهر همچنین گفت: مراسم بازدید از پروژه دانشگاه علوم پزشکی سمنان در بخش فولاد محله امروز بدون حضور رئیس این دانشگاه برگزار شد و این در حالی بود که وی بالگرد سواری را به حضور در بین مردم ترجیح داد.

ارگی با بیان اینکه در بحث بهداشت و درمان با احدی تعارف نداریم، ابراز کرد: بحث شبکه درمان و خانه بهداشت فولاد محله علی رغم تعهدات دانشگاه علوم پزشکی سمنان متأسفانه از برنامه عقب است که اخیراً اعتراضات به این امر نیز صورت گرفته است از سوی دیگر استاندار سمنان دستور پیگیری ویژه درباره این طرح را داده و دانشگاه موظف شده تا در این باره اقدام کند.

وی افزود: تعلل در اجرای پروژه خانه بهداشت شبکه درمان فولاد محله از سوی دانشگاه علوم پزشکی سمنان محرز است لذا امیدواریم مسئولان ذی‌ربط نسبت به این موضوع پیگیری‌های خود را داشته باشند، ما مکرراً و مجدانه به دنبال تحقق این طرح درمانی هستیم اما تا کنون مسئولان علوم پزشکی نتوانسته‌اند رضایت مردم را جلب کنند.

خلف وعده از سوی علوم پزشکی

فرماندار مهدی‌شهر با اشاره به تعلل و خلف وعده دانشگاه علوم پزشکی سمنان، بیان داشت: امروز برنامه بازدید از پروژه مذکور با حضور اعضای شورای فولاد محله و مسئولان شهرستان مهدی‌شهر قرار بود با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزار شود اما بنا به دلایلی که ما نمی‌دانیم رئیس دانشگاه بالگرد سواری اورژانس را ترجیح داده و به وعده خود عمل نکرده و این جای تأسف دارد که معاون خود را به این جلسه اعزام و بیان کرده بود که خودش هم به این مراسم خواهد آمد.

ارگی بیان کرد: تأخیر حادث شده در این پروژه مشخص است و ما قول می‌دهیم در راستای اجرایی شدن و به بهره برداری رسیدن این طرح پیگیری‌های لازم را صورت دهیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر درباره میزان پیشرفت فیزیکی خانه بهداشت فولاد محله توضیح داد: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی سمنان باید این موضوع را بگویند اما اسکلت مجموعه هم هنوز کامل نشده و متأسفانه پروژه بسیار تأخیر دارد و ما نمی‌پذیریم موضوعی که با سلامت مردم درگیر است، با مشکلات روبرو باشد.

کد خبر 4629132

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =