۱۱۲ واحد تولیدی مازندران تسهیلات رونق تولید دریافت کردند

جویبار - معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: ازمحل بسته رونق تولید مبلغ ۲۴۶ میلیارد تومان تسهیلات به ۱۱۲ واحد تولیدی استان پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن خیریان پور چهارشنبه شب در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در جویبار با اشاره به اینکه مصوبات تصویب شده در این جلسات در واحدهای تولیدی و شهرکهای صنعتی به طور دقیق پیگیری و نتایج آن در قالب جمع بندی در جلسات آتی مورد توجه و ارزیابی قرار گیرد، اظهار داشت: به پرداخت تسهیلات بسته حمایت رونق تولید تاکید داریم ودر همین راستا بانک های عامل و دستگاههای اجرایی مرتبط به جد پیگیر این مسئله و نسبت به پرداخت هر چه سریعتر از این بسته حمایتی به واحدهای تولیدی وصنعتی اقدام کنند.

وی بیان کرد: باید ازتمامی ظرفیتهای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای ایجاد بهبود و گره گشایی در راستای مشکلات واحدهای تولیدی قدم برداریم.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران با بیان اینکه تابه امروز ازمحل بسته رونق تولید مبلغ ۲۴۶ میلیارد تومان تسهیلات به ۱۱۲ واحد تولیدی استان به مرحله پرداخت توسط بانکهای عامل رسیده است،

اشتغال ۱۵۰۰ نفر در واحدهای تولیدی جویبار

در ادامه این نشست فرماندار جویباربا اشاره به اینکه ۹۰ واحد صنعتی در خود شهرک صنعتی و ۵۴ واحد در خارج از محدوده شهرک صنعتی مشغول به فعالیت هستند، گفت: ۶۲ واحد صنعتی فعال در این شهرستان وجود دارد و بیش از یک هزارو ۵۰۰ نفر در این واحدها مشغول به کار هستند.

سید علی اسد برخی از مشکلات شهرک صنعتی جویبار را زیرسازی معابر شهرک، مشکل تلفن، قطعی برق بدون اطلاع سانی، مشکل فرسودگی انتقال آب و مشکل سند ۵۰ درصداز واحدهای صنعتی بیان کرد.

وی با اعلام اینکه سه واحد صنعتی در این شهرستان چند ماه معوقه بانکی دارند، تصریح کرد؛ حدود ۹۵ درصد از واحدهای تولیدی در شهرستان جویبار کمتر از ظرفیت خود مشغول به فعالیت هستند.

فرماندار جویبار یادآور شد: بیشترین خسارت سیل اخیر مربوط به حوزه کشاورزی بوده وحدود ۶ هزار هکتار از اراضی شالیزاری شهرستان در معرض آبگرفتگی و سیل قرار گرفت.

کد خبر 4629275

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 2 =