اجرای پروژه‌های جابه‌جایی شبکه‌های برق پلدختر تا پایان سال آینده

خرم آباد- معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: پروژه‌های خارج کردن شبکه‌های برق پلدختر از مسیرهای تحت تاثیر سیل و حوادث غیرمترقبه تا پایان سال آتی انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی رخشانی مهر صبح امروز شنبه در نشست امضای تفاهم نامه بازسازی شبکه برق پلدختر و معمولان با اشاره به اینکه امیدوارم اقدامات ما منتهی شود به تامین یک شبکه پایدار برای منطقه اظهار داشت: تمام کشور ما دستخوش حوادث غیرمترقبه است، لذا در سال های اخیر نحوه بازسازی شبکه ها در همه استان ها را پیگیری کرده ایم.

وی با بیان اینکه کاری که در احیای شبکه های برق مناطق سیل زده لرستان انجام گرفته واقعاً بالاتر از نرم های جهانی بوده است و خیلی از اتفاقات اینگونه به سادگی جمع نمی شود، تصریح کرد: شرکت توانیر عزم جدی دارد شبکه ها بازسازی اساسی شود. بازیابی اولیه به سرعت انجام گرفته اما امروز بازسازی اساسی و بازگشت به شرایط قبل از بحران باید اتفاق بیفتد.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر با تاکید بر اینکه افت ولتاژ هایی که ممکن است ناشی از بازسازی اولیه باشد حداکثر تا پایان تابستان باید برطرف شود، افزود: به دنبال این هستیم پروژه هایی را اجرا کنیم که شبکه ها را از مسیرهایی که تحت تاثیر سیل و حوادث غیرمترقبه است خارج کنیم، این پروژه ها همه تا پایان سال آتی به اتمام می رسد.

رخشانی مهر یادآور شد: برای این کار زحمت داده ایم به شرکت توزیع برق مرکزی که صفر تا صد این پروژه را استان مرکزی انجام خواهد داد. امیدوارم پایان این پروژه برق مطمئن و پایداری و بدون افت ولتاژ احداث شود و پایداری شبکه های برق را بیش از پیش داشته باشیم.

وی با بیان اینکه به پیک تابستان داریم نزدیک می شویم، لازم است اقداماتی انجام شود، باید مدیریت مصرف را حتماً در دستور کار قرار داد و همچنین دستور تغییر ساعات ادارات داده شود، تصریح کرد: امیدوارم با جمیع کارهایی که در استان انجام می شود و مدیریت مصرفی که در دستور کار ذی نفعان قرار می گیرد، یک تابستان مطمئن را از نظر تامین انرژی پشت سر بگذاریم.

کد خبر 4630701

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 7 =