رقابت های شطرنج تیمی جام رمضان در قزوین بکار خود پایان داد

قزوین - رقابت های شطرنج تیمی جام رمضان قزوین با معرفی برترین ها به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان رقابت‌های شطرنج تیمی جام رمضان قزوین، تیم محمود اسکندری و بهروز رزاقی از استان البرز قهرمان شد و ترکیب محمدرضا عابدی و پدرام دلیری و تیم رضا و حسن مهدوی از قزوین هم دوم و سوم شدند.

مسابقات شطرنج سریع تیمی جام رمضان شطرنج قزوین با حضور ۳۴ تیم و ۶۸ بازیکن از استان‌های قزوین، البرز، همدان و گیلان در خانه شطرنج قزوین برگزار شد.

قهرمانی تنیس باز قزوینی در رقابت‌های تنیس خاکی کشور

در پایان رقابت‌های رده سنی ۱۰ سال، فردخت علیمی با سن کمتر از هشت سال و با شکست حریفان عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

علیمی برای کسب قهرمانی در رده سنی ۱۲ سال هم امروز به میدان می‌رود.

ساری میزبان این رقابت‌ها است.

بلندقامتان والیبال کشورمان لیگ ملت‌های والیبال را با برد آغاز کردند

مرحله مقدماتی مسابقات لیگ ملت‌های والیبال روز گذشته با دیدار افتتاحیه دو تیم ایران و ایتالیا آغاز به کار کرد که در این دیدار تیم ایران با نتیجه ۳ بر یک بر حریفش غلبه کرد.

محمدرضا مؤذن لیبروی قزوینی در ترکیب تیم ملی کشورمان در این رویداد شرکت دارد.

ملی پوشان کشورمان امروز و در بازی دوم ساعت ۱۶ برابر چین میزبان به میدان می‌روند.

سومی دونده تاکستانی در لیگ طلایی

در پایان مرحله اول مسابقات دو و میدانی لیگ طلایی سبحان طاهرخانی دونده تاکستانی در ۱۰۰ متر مقام سوم را کسب کرد و محمدرضا رحمانی دیگر دونده استان هم در ۴۰۰ متر با مانع مقام چهارم شد.

ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران میزبان این رقابت‌ها بود.

سومین دوره مسابقات اسپوکس استان جام رمضان در آبیک برگزار شد

در پایان این رقابت‌ها در بخش گام یک، مردان، تیم‌های الوند، محمود آباد و نصرت آباد عناوین برتر را کسب کردند.

در بخش بانوان هم تیم‌های قزوین، اسفرورین و تاکستان، مقام اول تا سوم را کسب کردند.

این رقابت‌ها در رده‌های سنی به میزبانی آبیک برگزار شد.

مسابقات بدمینتون همگانی استان برگزار شد

در پایان این رقابت‌ها، خوئینی‌ها و رلجی اول و دوم شدند و سوم مشترک هم به رئوفی و شعبانی رسید.

این رقابت‌ها با شرکت ۱۵ ورزشکار مرد در خانه بدمینتون قزوین برگزار شد.

مسابقات کاراته انتخابی استعدادهای برتر استان برگزار شد

این رقابت‌ها با حضور ۱۵۰ کاراته کا در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان در سالن بعثت شهر الوند برگزار شد.

منتخبین این رقابت‌ها بعد از دو مرحله اردوی انتخابی به رقابت‌های استعدادهای برتر کشور که مردادماه برگزار می‌شود، اعزام می‌شوند.

کد خبر 4630781

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 1 =