علی بهرامی از شورای شهر کرمان خداحافظی کرد

کرمان - در پی رای گیری اعضای شورای شهر کرمان، اعضای شورا با هشت رای موافق و دو رای مخالف با استعفای علی بهرامی موافقت کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی بهرامی عصر شنبه در نشست عمومی شورای شهر کرمان با بیان اینکه شورای شهر در سیاست گذاری و تصمیم سازی سنگ تمام گذاشت و این اعضای فرهیخته با نبود من کارها را پیش خواهند برد.

وی ادامه داد: آینده شهر کرمان با گردشگری تضمین می شود و در همین راستا کمیسیون گردشگری و اصناف شورای شهر شکل گرفت.

بهرامی افزود: کرمان نماینده ای نیاز دارد که پیگیر ثبت ملی این شهر باشد.

بهرامی ضمن خیر مقدم به احمد حسن زاده به عنوان عضو جدید شورای شهر کرمان، گفت: دغدغه حضور من در شورا، ارتقای شهر و آینده و درآمد مردم بود.

وی ضمن تشکر از اعضای شورای شهر به دلیل همراهی و همدلی با وی در جهت رفع مشکلات و آبادانی شهر، افزود: خوشبختانه اقدامات خوبی در جهت عمران و آبادانی شهر و همچنین در زمینه های مختلف به خصوص در بخش گردشگری در جهت رونق اقتصادی، واقعی شدن بودجه فرهنگی اجتماعی شهرداری و ارزیابی تسهیلات اجتماعی برای اجرای پروژه های شهری انجام شد.

بهرامی گفت: بخشی از فعالیت ها از طریق شورای شهر قابل پیگیری بود که خوشبختانه با همدلی و همراهی اعضای این دوره شورا این اقدامات انجام شد و اکنون احساس می شود اقداماتی است که نیاز به پیگیری در سطح بالاتری دارد و باید از طریق مجلس به پیگیری برخی از مسائل آن از جمله مسائل اقتصادی و فرهنگی شهر کرمان باشم.

در ادامه این جلسه خدادادی، ایرانمنش و میرحسینی به عنوان سه عضو مخالف استعفای علی بهرامی سخنرانی کردند. این سه عضو شورا در گفته های خود به این موضوع اشاره کردند که همه اقداماتی که در شورا انجام می شود برای رضای خدا و مردم است که تلاش کردیم در دو سال گذشته بسیاری از اقدامات شهرداری بر روی ریل اصلی خود قرار گیرد.

آنها ضمن مخالفت با استعفای علی بهرامی خطاب به او اعلام کردند که تا پایان چهار سال این دوره شورا بماند زیرا شورا به نیروی جوانی همانند او که از فکر و ایده های خوب فرهنگی، ورزشی و اجتماعی برخوردار است نیاز دارد.

این سه عضو شورای شهر کرمان اظهار داشتند: علی بهرامی به عنوان نماینده جوانان در شورا حضور پیدا و خوب عمل کرد به طوریکه شورای جوانان به خوبی شکل گرفت و کار در این زمینه پیش می رود.

آنها در پایان از تماس های مردمی به منظور مخالفت با رفتن علی بهرامی از شورا اشاره کردند و گفتند: بهرامی نیرویی جوان است و فرصت برای حضور در مجلس برای سال های آتی را دارد که به عنوان نمایندگان و سخنگوی مردم، می خواهیم که استعفای خود را پس گرفته و در سنگر شورای شهر به مردم خدمت کنند.

در پی رای گیری اعضای شورای شهر کرمان، اعضای شورا با هشت رای موافق و دو رای مخالف با استعفای علی بهرامی موافقت کردند.

کد خبر 4631221

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 4 =