اقوام خوزستانی بارها پاسخ یاوه گویان را داده‌اند

اهواز - مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان گفت: تمامی اقوام خوزستانی بارها دهان یاوه گویان را شکسته و پاسخ یاوه سرایی های آنها را به خوبی دادند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن شفیعی شامگاه شنبه در آیین رونمایی از محصولات فرهنگی با تقدیر از حضور پرشکوه در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: تقدیری از جنس خوزستانی از حضور مردم دارم چون مردم در این دمای نفس گیر حضور ارزشمندی داشتند و طی ۴۰ سال اخیر از مطالبه الهی و اعتقادی خود کوتاه نیامدند.

وی افزود: نقطه شروع معراج پیامبر اکرم (ص) و قبله اول مسلمانان قدس است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان با اشاره به اینکه بدون تردید بعد از حضرات معصوم علیهم السلام نامی به بلندی نام امام و قامتی به استواری قامت ایشان نیست، تصریح کرد: در انقلاب اسلامی امت امامی شدیم و دل به امامی بستیم که نگاهش بلند و فراتر از قالب های محدود و مرزهای اعتباری بود.

شفیعی با تأکید بر اینکه باید نزدیک شد به امام و پای درس ایشان نشست تا فهمید مردی که با طنین بلند می گوید با تاریخ کاری ندارم و به دنبال انجام تکلیف هستم یعنی چه ادامه داد: وقتی امام‌را می بینم احساس می کنیم که این قالب های زمان و مکان هم برای امام کم بوده و ایشان از آنها جلوتر است.

وی عنوان کرد: امام نقطه مدنظر را نصب پرچم بلند لا اله الا الله و محمد رسول الله می داند و به این دلیل می گوید تا کفر و شرک هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان با قرائت سخنانی از امام راحل و پیام های ایشان در خصوص هنر انقلاب اسلامی یادآور شد: نباید به کاهش این سطح و تنزل از این ارتفاع مدنظر امام راحل در خصوص هنر رضایت داد؛ در ارتباط با آنچه که امام ترسیم کرد بدون تردید به راه، ابزار و قالب هایی نیاز داریم که مسیر و مقصد را برای ما نزدیک کند.

شفیعی با تأکید بر تاثیر هنر و ابزار آن در انتقال مفاهیم گفت: دلبستگان انقلاب و آرمان های امام باید از هنر بهره مندی دارم را برای بیان مفاهیم داشته باشند.

وی بیان کرد: بر اساس آموزه های قرآنی هرکسی تلاشی کند، نتیجه می گیرد و در جبهه توحیدی علاوه بر نتیجه گیری یک نصرت الهی هم وعده داده شده چون کار در مسیر خدا انجام می شود.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان اظهار کرد: ایران را به عنوان ام القرای جهان اسلام می دانیم و مفاهیم بسیاری از انقلاب اسلامی به برکت امام و شهدا به دنیا مخابره شده‌است.

شفیعی اضافه کرد: امام در فرهنگ لغات بشری تصرف و ترس، ذلت، لرزیدن زانو در برابر استکبار را حذف کرد و این جرم بزرگ انقلاب اسلامی است.

وی تأکید کرد: در جمهوری اسلامی همه باید پای کار بیایند و نباید بیرق از دست افراد اهل به زمین بخورد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان گفت: اینکه امروز هر حادثه ای را در دنیا به ایران نسبت می دهند به خاطر این است که نرم افزار مقاومت را ایران از انقلاب اسلامی به دنیا منتشر کرد.

شفیعی با اشاره به اینکه نام آمریکا و ترامپ امروز دل زنان و مردان موحد را نمی لرزاند، تصریح کرد: صدور انقلاب یعنی با گوجه از رئیس جمهور آمریکا استقبال کردن و دیگر ترسی از استکبار ندارند.

وی با تأکید بر اینکه نباید از قرارگاه مرکزی خود غافل بمانیم، باید استوار باشد تا پشتیبانی از جبهه های مقاومت را به خوبی انجام بدهد، افزود: در خوزستان گاهی مواقع بین فروتنی و عدم‌بیان موضوعات و حقایق خلط مبحث می شود در حالی که باید افتخار آفرینی مردم و فرزندان استان را به خوبی بیان کرد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان بیان کرد: مردم با حضور پررنگ‌خود سیل را به گریه انداختند و از هیاهوی آب نترسیده و ایستادند و خاکریز بستند و همه کارهای ارزشمند است.

شفیعی در پایان گفت: مردم عرب خوزستان نشان دادند که خاکریز بلند ایستادگی هستند و نقشه های دشمن نقش برآب می شود؛ تمامی اقوام خوزستانی بارها دهان یاوه گویان را شکسته و پاسخ یاوه سرایی های آنها را به خوبی دادند.

کد خبر 4631304

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 2 =