هدف‌گذاری و اولویت‌بندی اقدامات در زندان‌های استان همدان

همدان - مدیر کل زندان های همدان بر هدف‌گذاری و اولویت‌بندی اقدامات در زندان‌های این استان تاکید کرد و گفت: برگزاری جلسات حضوری با زندانیان و رسیدگی به مشکلات آنان مدنظر است.

به گزارش خبرنگار مهر، پژمان پروین ظهر دوشنبه در شورای اداری و برنامه ریزی اداره کل زندان های همدان بر هدف گذاری در تمام بخش ها و اولویت بندی اقدامات در اداره کل زندان های استان همدان تاکید کرد و خواستار پویایی، تلاش مضاعف و اهتمام بیشتر در انجام وظایف محوله شد.

مدیر کل زندان های همدان با تاکید بر توجه به نقش مهم برنامه ریزی، همدلی و کار گروهی و مشارکتی در انجام برنامه ها افزود: اگر خود را باور داشته باشیم و در راستای یک برنامه مشخص با اهداف معین حرکت کنیم بدون تردید حتی در سخت ترین شرایط نیز موفق خواهیم بود.

پروین برضرورت نهادینه سازی اجرای مطلوب بخشنامه ها، دستور العمل ها و اولویت های سازمانی در سال جاری تاکید کرد و گفت: برنامه ریزی و تلاش مضاعف در رسیدن به اهداف سازمان بسیار مهم است.

وی خطاب به مسئولان و روسای زندانهای تابعه گفت: زندانبانی کار سخت و دشواری است و در این خصوص باید کارکنان همدلی و همراهی داشته باشند تا در اجرای سیاست های سازمانی ضمن پرهیز از مسائل حاشیه ای موفق ظاهر شد.

مدیر کل زندان های همدان در بخش دیگری از سخنان خود سرکشی روسای زندان ها از داخل بندها، برگزاری جلسات حضوری با زندانیان و رسیدگی به مشکلات آنان را مورد تاکید قرار داد.

پروین تقویت مددکاری، برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و تربیتی در داخل بندها ویژه مددجویان، تخلیه روانی زندانیان، پرداخت به موقع دستمزد زندانیان شاغل و بازدید سرزده مسئولان ستادی از زندان ها را خواستار شد.
 

کد خبر 4632544

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 4 =