تلاش‌های بی‌اثر برای تعامل اعضای مجمع و رئیس هیات تنیس اصفهان

تلاش های مکرر برای برگزاری مجمع فوق العاده هیات تنیس استان اصفهان و لغو چندین باره آن به سریالی تکراری در نصف جهان تبدیل شده است، سریالی که بعید است به تعامل طرفین منجر شود.

به گزارش خبرنگار مهر، کلاف سردرگم مدیریت هیات تنیس استان اصفهان همچنان بازنشدنی به نظر می رسد، اصرار اعضای مجمع برای برگزاری مجمع فوق العاده از یک طرف و لغو آن از سوی اداره کل ورزش و جوانان، تنیس اصفهان را به نقطه بن بست رسانده است.

اگرچه اعضای مجمع تنیس استان اصفهان معتقدند عملکرد فرهاد رحیمی در حضور حدوداً یک ساله اش در مدیریت تنیس اصفهان خوب نبوده و خواهان برکناری وی هستند اما فرهاد رحیمی رئیس جوان هیات تنیس استان اصفهان این اصرارها را ناشی از غرض ورزی های شخصی می داند.

در این میان مجید شایسته همچون سابق به دنبال ایجاد تعامل بین طرفین است. او که اغلب در انتخابات هیات های استانی پیرو نظر مدیر کل ورزش آن استان است در پروسه لغو مجامع فوق العاده نقش داشته اما اگر شرایط به همین صورت پیش برود و اتفاق نو و تعامل تازه ای رخ ندهد راه تنیس اصفهان قطعاً از مجمع فوق العاده می گذرد.

مجید شایسته سرپرست فدراسیون تنیس در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص گفت: نزدیک به سه ماه است که اعضای مجمع انتخابات تنیس اصفهان درخواست مجمع فوق‌العاده دارند. ما با آقای سلطان حسینی مدیر کل ورزش و جوانان این استان هماهنگ بوده ایم و تلاش کردیم تا دوستان با تعامل و مذاکره از برگزاری مجمع فوق العاده منصرف شوند. این موضوع و درخواست برای بار دوم و سوم هم تکرار شد و دوستان هم درخواست برگزاری مجمع را داشتند. اعتقاد ما به ثبات مدیریت است مگر اینکه شرایط برای همکاری و فعالیت میسر نباشد. تلاش ما در راستای تعامل بود و طبیعتاً پیگیری هم کردیم. در آخرین مرتبه مقرر شده بود مجمع فوق العاده یازدهم خرداد برگزار شود که مدیر کل استان مجدداً عنوان کرد که باز تعامل دیگری به وجود بیاید. ما هم امیدوار به ایجاد این عامل و برطرف شدن مشکلات هستیم.

به راه انداختن بحث غرض ورزی شخصی، دور از انصاف و شان ورزش است
‌شایسته با اشاره به مصاحبه اخیر مسئول هیات تنیس اصفهان مبنی بر غرض ورزی منتقدان گفت: دوستان به جای اینکه از این لغو مجامع و تلاش برای تعامل طرفین برداشت مثبت داشته باشند سخنان نادرست دیگری عنوان کرده اند. بحث غرض ورزی منتقدان دور از شان ورزش است. این افراد همان هایی هستند که در مجمع انتخاباتی با اکثریت تعداد به آقای رحیمی رای دادند. به هر حال اعضای مجمع اصفهان همگی افراد باتجربه و قدیمی و کارنامه دار استان هستند. آنها درد و دل هایشان را بیان کرده اند. ما تا همین جا هم خیلی از رئیس هیات مان حمایت کرده ایم، من خودم در مجمع تک کاندیدای استان به ایشان رای دادم و حالا هم به دنبال ثبات مدیریت به شرط تعامل با اعضای مجمع هستم.

بحث عجیب ممنوعیت برگزاری مجمع فوق العاده توسط سرپرست
‌مجید شایسته در خصوص بحث مطرح شده ممنوعیت برگزاری مجمع فوق العاده توسط سرپرست فدراسیون گفت: دوستان باید آیین نامه را مطالعه کنند، سرپرست فدراسیون ها می توانند مجامع انتخاباتی را هم برگزار کنند چه برسد به مجمع فوق العاده. من به عنوان سرپرست فدراسیون حتی این اختیار را دارم تا در صورت عملکرد نامطلوب هیات استانی شخصاً در این خصوص واردعمل شوم اما هرگز به دنبال چنین چیزی نبوده‌ام. من حتی در زمان انتخابات هیات از آقای رحیمی حمایت کردم و به همه می‌گفتم ایشان جوان پویا و فعالی است و برنامه دارد. حالا هم ما به دنبال حل مشکلات هستیم. همین حالا میزبانی مسابقات جایزه بزرگ به اصفهان واگذر شده و اگر فدراسیون با هیات تنیس اصفهان مشکل داشت این میزبانی و یا دوره‌های مربیگری برای چیست؟

عملکرد هیات های ورزشی از طریق رسانه ها بررسی نمی شود
‌سرپرست فدراسین تنیس با اشاره به یکی از صحبت های رئیس هیات تنیس اصفهان مبنی بر جستجو در رسانه برای بررسی عملکرد و فعالیت این هیات گفت: عملکرد هیات های ورزشی و حتی فدراسیون از طریق رسانه ها بررسی نمی شود. اگر روزی رسانه ای از عملکرد انتقاد کند هم لابد مغرض است. ما به حواشی توجهی نمی کنیم و به دنبال تعامل هستیم چرا که در غیر این صورت پروسه مجمع فوق العاده، سرپرستی و برگزاری مجدد مجمع انتخاباتی ضرر زیادی به هیات پرکار و اثر گذار اصفهان خواهد رساند.

کد خبر 4632756

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 13 =