انتصاب مدیر جدید اطلاعات و برنامه‌ریزی شبکه قرآن سیما

با حکم مدیرکل اطلاعات و برنامه‌ریزی معاونت سیمای رسانه، جعفر صادقی مدیر اطلاعات و برنامه‌ریزی شبکه قرآن و معارف سیما شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، سیدشهرام فرزین‌فر مدیرکل اطلاعات و برنامه‌ریزی معاونت سیمای رسانه ملی با صدور حکمی جعفر صادقی به سمت مدیر اطلاعات و برنامه‌ریزی شبکه قرآن و معارف سیما منصوب کرد.

در حکم صادقی ضمن اشاره به جایگاه و نقش مهم آن مدیریت، همکاری و تعامل سازنده با مدیریت‌های ذیربط در معاونت پژوهش، برنامه‌ریزی و نظارت و معاونت سیما و همچنین هماهنگی با سایر مدیریت‌های این اداره کل تاکید شده است.

فرزین‌فر در راستای اجرای کامل وظایف آن مدیریت، اهتمام ویژه صادقی به ادامه روند پیاده‌سازی و استقرار سیستم جامع اطلاعاتی و عملیاتی سیما، ایجاد یکپارچگی و انسجام در فعالیت‌های تخصصی مرتبط با فناوری اطلاعات، نیازسنجی، طراحی، پیاده‌سازی، نگهداری و پشتیبانی نرم افزارهای تخصصی و کاربردی، بانک‌های اطلاعاتی و اینترانت سیما، بررسی و تجزیه و تحلیل و پیشنهاد بهبود درباره ماموریت، ساختار سازمانی، شرح وظایف، شناسنامه‌های شغلی، الگوی نیروی انسانی و هم ترازی مدیران حوزه سیما، استانداردسازی و بهبود فرآیندها، روش‌های انجام کار و فرم‌های حوزه سیما به منظور اجرای بهینه فعالیت‌ها و همچنین طراحی، تدوین، ارزیابی و بروزرسانی نظام‌نامه‌ها، آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها، بخش‌نامه‌ها، استانداردها، نرخ‌ها و شاخصه‌های مورد نیاز حوزه سیما و نظارت بر حسن اجرای آنها را خواستار شده است.

همچنین در این حکم مدیرکل اطلاعات و برنامه‌ریزی معاونت سیما از زحمات و خدمات ارزشمند امیر عربلو در طول مدت تصدی آن مدیریت تشکر و قدردانی و وی را به سمت مدیر طراحی و توسعه سیستم‌های معاونت سیما منصوب کرده است.

کد خبر 4633279

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =