آمریکا در حسرت مذاکره با ایران خواهد ماند/ ضعف جبهه استکبار

خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: امروز آمریکا محتاج مذاکره با ایران است، عقب‌نشینی آمریکا از تهدید و اصرار بر مذاکره با ایران نشانه حقانیت راه رهبر انقلاب و مواضع قاطعانه ایشان است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید احمد میرعمادی صبح امروز چهارشنبه در خطبه دوم نماز عید سعید فطر ضمن سفارش همگان به تقوای الهی اظهار داشت: تقوا آن است که انسان خدا را زیاد یاد کند، در روایت آمده است که هرکس خدا را پیوسته یاد کند محبوب و همنشین خدا خواهد بود و به فلاح و رستگاری فائق خواهد آمد.

روز عید فطر روز وحدت امت اسلامی است

وی با بیان اینکه روز عید سعید فطر این روز وحدت، عبادت و بندگی را به همه شما بندگان خوب خدا تبریک و تهنیت می گویم، تصریح کرد: مهم ترین اعمال روز عید فطر پرداخت زکات فطره و نماز عید فطر است. عید فطر یکی از بزرگترین اعیاد اسلامی و روز شکرگذاری به درگاه الهی است. روز عید فطر روز وحدت امت اسلامی است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه در همین روز عید فطر مسلمانان بین عبادت و روابط اجتماعی پیوند ایجاد می کنند، ابتدا نماز می خوانند و سپس صله رحم به جا می آورند، زکات فطره را می پردازند و به فکر نیازمندان هستند، افزود: روز عید فطر روز برقراری ارتباط با خدا و روز پیوند با خلق خدا است.

بزرگترین میراث امام بزرگوار نظام اسلامی مبتنی بر ولایت فقیه است

آیت الله میرعمادی با اشاره به ارتحال بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران و قیام خونین ۱۵ خرداد و همچنین آغاز رهبری رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای مدظله العالی اظهار داشت: بزرگترین میراث امام بزرگوار نظام اسلامی مبتنی بر ولایت فقیه است که پس از او به مدت ۳۰ سال توسط مقام معظم رهبری هدایت و حفاظت می شود.

هنر مقام معظم رهبری صیانت از نظام اسلامی است، ۳۰ سال از نظام اسلامی و ولایت فقیه و حقوق مردم صیانت و پاسداری کرده است

وی با بیان اینکه هنر مقام معظم رهبری صیانت از نظام اسلامی است، ۳۰ سال از نظام اسلامی و ولایت فقیه و حقوق مردم صیانت و پاسداری کرده است، ۳۰ سال نقشه دشمنان را نقش برآب کرده است، تصریح کرد: مقام معظم رهبری با هدایت ها و رهبری های حکیمانه و ایجاد امید در دل مردم، مردم را در صحنه نگه داشته است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه عزت و اقتدار و ایستادگی ملت ایران بر آرمان های انقلاب اسلامی مرهون رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری است، افزود: یک نمونه را شما این روزها می بینید که آمریکا ملتمسانه به مذاکره با ایران اصرار دارد، قطعاً آمریکا در حسرت مذاکره با ایران باقی خواهد ماند.

امروز آمریکا محتاج مذاکره با ایران است

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه امروز آمریکا محتاج مذاکره با ایران است، عقب نشینی آمریکا از تهدید و اصرار بر مذاکره با ایران نشانه حقانیت راه مقام معظم رهبری و مواضع قاطعانه ایشان و نگاه قوی و کارشناسانه ایشان در مسائل است، گفت: امروز نقش ولایت فقیه و نقش رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را در جامعه می بینیم.

وی با بیان اینکه امروز تنها راه پیروزی ملت ایران در برابر زیاده خواهی آمریکا ایستادگی و مقاومت است، تصریح کرد: همچنان که رهبری فرمودند جبهه استکبار از هر زمانی ضعیف تر و ناتوان تر است؛ آمریکا در جدال با ایران شکست خورد. دلیل شکست آمریکا در مواجهه با انقلاب اسلامی فراوان است که چند نمونه را اشاره می کنم.

ایران اسلامی مقتدرترین کشور در دنیاست

نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه درخواست رسمی آمریکا از ژاپن، عراق و لبنان برای میانجی گری بین ایران و آمریکا در مذاکره نشانه شکست آمریکاست، افزود: عقب نشینی آمریکا از شرایط ۱۲ گانه ای که برای مذاکره اعلام کرده بود و امروز اعلام آمادگی آمریکا برای مذاکره با ایران نشانه شکست آمریکا است.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه در سایه قرآن، اتحاد، رهبری و ولایت امروز ایران اسلامی مقتدرترین کشور در دنیاست، باعظمت ترین ملت در جهان بوده و با ایستادگی در برابر زورگویان الگو برای جهانیان است، خاطرنشان کرد: آینده بسیار درخشانی مقابل چشمان ماست، به فضل الهی اگر رهنمودهای مقام معظم رهبری را دنبال کنیم، به ویژه در مسائل اقتصادی با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بر مشکلات غلبه می‌یابیم.

کد خبر 4633654

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 8 =