تشدید کنترل محورهای مواصلاتی برای جلوگیری خروج بار بدون بارنامه

کرمانشاه- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از تشدید کنترل محورهای مواصلاتی استان برای جلوگیری از خروج بار بدون بارنامه خبر داد.

فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در سال جاری به طور جدی درصدد افزایش بارنامه مصرفی، قانونمند شدن شرکتها و مؤسسات و رانندگان با کنترل و نظارت بیشتر و تحت صحابت بارنامه قرار گرفتن همه محصولات استان در اداره حمل و نقل کالا هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان کرمانشاه مهمترین مشکل این بخش را نبود تسهیلات جهت تجهیز شرکتهای حمل و نقل کالا به ناوگان ملکی اعلام کرد.

کرمی درباره مهمترین راهبردهای توسعه‌ای این اداره به تغییر رویه از راننده‌محوری به شرکت‌محوری، کنترل دروازه‌ای محورهای مواصلاتی با اعزام گشت مشترک پلیس راه و عدم خروج بار بدون بارنامه اشاره کرد.

وی افزود: همچنین برگزاری کلاسهای آموزشی جهت رانندگان و مدیران فنی، تقویت طرح نوبت دهی منظم و الزام آن به شرکتهای حمل و نقل کالا، الزام حمل بار به رانندگان حمل و نقل کالا و تقویت شرکت‌ها جهت تأمین ناوگان ملکی از دیگر راهبردهای توسعه‌ای اداره حمل و نقل کالا است.

کرمی، ارائه پیشنهاد به شرکتهای حمل و نقل جهت تشکیل کنسرسیوم تبدیل شرکتهای ضعیف به شرکتهای توانمند، نظارت دقیق بر نوبت دهی در سالن اعلام بار، انجام بازدیدهای دوره‌ای و میدانی و کنترل بیشتر بر فعالیت شرکتهای حمل و نقل کالا، ناوگان و رانندگان برون شهری را مهمترین پروژه‌ها برای تحقق اهداف جاری اعلام کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: کنترل و نظارت دقیق بر عملکرد رانندگان و ناوگان عمومی برون شهری جهت قانون مند شدن نظارت بیشتر بر فعالیت شرکتها و مؤسسات حمل و نقل کالا نیز از کلیدی ترین پروژه‌های مجموعه حمل و نقل کالا است.

کد خبر 4633965

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 14 =