آمارهای موجود در زمینه اشتغال استان زنجان یکسان نیست

زنجان-استاندار زنجان با تاکید بر لزوم ارائه آمار دقیق و درست در مورد اشتغال این استان، گفت: گزارش‌های ارائه‌شده در خصوص اشتغال در استان زنجان یکسان نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، فتح‌الله حقیقی ظهر شنبه در جلسه کارگروه اشتغال در محل استانداری زنجان، با بیان اینکه گزارش‌های ارائه شده در خصوص اشتغال در استان یکسان نیست، افزود: نباید فضای چالش و تنش بین مسئولان استان وجود داشته باشد. امروز وضعیت کشور طوری نیست که باهم دعوا کنیم بلکه باید برای رفع مشکلات در کنار هم باشیم.

وی بابیان اینکه نباید با کلمات بازی کنیم و به جلسه توهین کنیم، اظهار کرد: با کلمات بازی کردن مشکلی را حل نمی‌کند و باید در جلسات، تصمیم‌گیری برای اشتغال به جد مورد توجه قرار گیرد.

استاندار زنجان به تشکیل کمیته رصد اشتغال اشاره کرد و گفت: باید در این جلسه مشکلات در خصوص اشتغال مطرح و خروجی نهایی در جلسه کار گروه اشتغال مطرح شود و نباید منفرد عمل کرد. متاسفانه برخی از مدیران استان روحیه مشارکت‌پذیری ندارند و با این رویه کاری درست نمی‌شود.

حقیقی با تاکید بر اینکه با هرگونه برخورد توهین آمیز و بی توجهی به ارباب رجوع برخورد خواهد کرد، تأکید کرد: فصل «کلاس گذاشتن» تمام‌شده است و باید در جلسه به یک جمع‌بندی کلی با خروجی عملیاتی برسیم، مدیران برای خدمت به مردم «کلاس» نگذارند.

استاندار زنجان با تاکید بر لزوم ارائه آمار دقیق و درست در مورد اشتغال این استان، گفت: گزارش‌های ارائه‌شده در خصوص اشتغال در استان زنجان یکسان نیست.

حقیقی بابیان اینکه مدیر متکبری نیستم و از افراد متکبر بدم می‌آید، گفت: مدیر در پستی که است مسئولیت دارد و باید به مردم خدمت کند. این پست‌های مدیریتی برای مردم است و نباید مدیران با تکبر با مردم برخورد کنند.

استاندار زنجان ابراز کرد: مردم از ما انتظار دارند و باید آرامش را در جامعه برقرار و گزارش اشتغال را به‌روز به مردم ارائه کنیم.

حقیقی افزود: باید کار هماهنگی بین مدیران ایجاد شود و نباید مدیران تک‌روی کنند و بیان اینکه سامانه کارآمد است باید از ابتدا کارآمدی این طرح مطرح می‌شد.

وی تصریح کرد: اگر مدیری احساس می‌کند در پیگیری اشتغال اشکال و ایرادی دارد با خودم مطرح کند تا مشکلات را حل کنیم چراکه مردم از ما انتظار خدمت صادقانه دارند.

استاندار زنجان افزود: در ارتباط با تضامین تسهیلات بانکی باید همکاری لازم صورت گیرد، همه مدیران دولتی باید مکمل هم باشند و به صورت هماهنگ فعالیت کنند. باید همه بدانند که ایراد از دولت نیست و با تک روی کارها جلو نمی‌رود.

حقیقی ابراز کرد: باید هماهنگی بیشتری بین مجموعه مدیریتی محقق و نسبت به رفع تزاحم بخشنامه‌های داخلی اقدام شود.

استاندار زنجان افزود: امروز باید از همه استعدادهای خود استفاده کنیم و ارائه آمار ناقص به درد استان نمی‌خورد، در این میان وظیفه هر دستگاه در اشتغال مشخص شده و نباید فردی عمل کنیم و باید به اتفاق نظر واحد برسیم.

کد خبر 4635047

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 4 =