تحول اقتصادی در مازندران مستلزم تکمیل زیرساخت ها است

بابل - نماینده مردم بابل در مجلس تحول اقتصادی در استان را مستلزم تکمیل زیرساخت هایی اعم از شبکه حمل و نقل، تصویب مناطق آزاد و غیره دانست.

حسین نیازآذری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری سه رویداد مهم اقتصادی این هفته در استان مازندران، تکمیل زیرساخت ها اعم از شبکه حمل و نقل، تصویب مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و تامین انرژی پاک را خواستار شد و افزود: برگزاری همزمان هجدهمین اجلاس شورای بین المللی همکاری های تجاری اتاق های بازرگانی کشورهای حاشیه دریای خزر(ICBC)به همراه نمایشگاه توانمندهای صادراتی استان مازندران وهمایش بین المللی معرفی فرصت های تجاری و سرمایه گذاری مازندران گامی مهم در راستای اقتصادمقاومتی و اهداف راهبرد ملی رونق تولید است.

نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی با اظهاراینکه استان مازندران دارای مزیت ها و ظرفیت های اقتصادی و تجاری ارزشمندی است افزود: حمایت همه جانبه از بخش خصوصی، بهبودفضای کسب وکار، تامین امنیت سرمایه گذاران، کاهش قواعد دست وپاگیر اداری و تامین سرمایه درگردش فعالان اقتصادی را برای تحقق اهداف توسعه اقتصادی استان مازندران ضروری خواند.

نیازآذری توجه به صادرات و حضور گسترده در بازار کشورهای حاشیه دریای خزر را مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: دولت باید همه تمهیدات حمایتی از فعالان بخش خصوصی، کارآفرینان و سرمایه گذاران را فراهم کند.

نماینده بابل با تاکید بر فراگیرشدن فرصت های سرمایه گذاری در تمامی شهرهای مازندران اظهارداشت: تجار، کارآفرینان، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی شهرستان بابل آمادگی مشارکت حداکثری در مناسبات اقتصادی و صادراتی بین المللی را دارند و این شهرستان بواسطه پیشینه تاریخی و ارتباطی در حوزه تجارت وبازرگانی استعداد موثری در اجرای اهداف همایش سه گانه دارد.

دبیراول کمیسیون عمران مجلس با تصریح اینکه اشتغال زایی نتیجه رشد اقتصادی می باشد به رسانه ها وتریبون های عمومی استان توصیه کرد وقتی رونق تولید وتوسعه اقتصادی تاکید محوری مقام معظم رهبری و اولویت اول نظام است همه بایدباهوشیاری به تحقق این مهم کمک نمایند.

کد خبر 4636428

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 2 =