برخی پروژه های شهری بهشهر به دلیل کارشکنی شورا عقیم مانده است

بهشهر- شهردار بهشهر از عدم همکاری تعدادی از اعضای شورای شهر بهشهر در مصوبات و عقیم ماندن برخی از پروژه‌ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، یاسر فیروزی یکشنبه شب در نشست خبری با اصحاب رسانه به برخی از طرح‌های پیشنهادی و بر زمین مانده شهرداری اشاره کرد که با عدم همراهی برخی از اعضای شورای شهر به سرانجام نرسید.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی ایجاد شده در شرایط کنونی جامعه که گریبانگیر بخش‌های مختلف اجتماع شده است؛ اظهار داشت: بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌های پیشنهادی از سال‌های گذشته با توجه به وضعیت اقتصادی آن زمان بود و با عدم همراهی برخی از اعضای شورای شهر بهشهر، اکنون باید چند برابر هزینه شود.

شهردار بهشهر گفت: طرح‌های مختلف به شورای شهر بهشهر ارسال شد؛ اما متأسفانه به مرحله اجرایی نرسید.

فیروزی با بیان اینکه کمیسیون ماده ۱۰۰ منبع درآمدی مناسب برای شهرداری در شرایط فعلی است؛ خاطر نشان کرد: برگزار نشدن جلسات ماده ۱۰۰ شهرداری بهشهر را در ایجاد درآمد ضعیف می‌کند و به نفع شهر نیست.

وی افزود: تلاش برای ایجاد درآمد پایدار و توسعه عمران و آبادانی شهر با قوت به همت همکاران در شهرداری در دست انجام است؛ اما عدم مصوب کردن طرح‌های ارائه شده به شورا و عدم همکاری اعضا ما را از رسیدن به اهداف بازمی دارد.

شهردار بهشهر با اشاره به طرح‌های ارائه شده به شورای شهر و عدم اجرایی شدن آن گفت: طرح مسکوت مانده سالارتپه، طرح پیاده راه خیابان امام، تبدیل شیرابه به فوم، تفکیک زباله از مبدا، عدم اجرای دیوارچینی بعد از سیل، طرح گردشگری صفی آباد، طرح اجاره گلخانه شهرداری، اجاره تابلوهای تبلیغاتی، طرح تونل گل و نور ورودی غربی، طرح بازارچه گردشگری از جمله طرح‌هایی است که با کارشکنی و عدم مصوبه کردن شورا به تعویق افتاد و اجرایی نشد.

اختلاف در شورای بهشهر بر سر شهردار است

یکی از اعضای شورای شهر بهشهر هم با اعلام اینکه در شورای شهر بهشهر اختلافی وجود ندارد؛ یادآور شد: موضوعی در شورای شهر مطرح نمی‌شود که اختلاف داشته باشیم.

پرویز صدیق گفت: مهمترین اختلاف در شورای بهشهر بر سر شهردار است؛ در حالی که در زمان مدیریت شهردار جدید کارهای خوبی انجام و دست عده‌ای از بازی‌های نامیمون در شهرداری قطع شد.

وی افزود: کارهای برزمین مانده بسیاری در بهشهر وجود دارد که نیازمند همراهی و همکاری شورا و شهردار است و نباید مطالبات مردم بر زمین بماند.

علی شکوهی عضو دیگر شورای شهر بهشهر هم بیان داشت: همدلی و همراهی ما با اعضای شورای شهر تا جایی است که منافع مردم به خطر نیفتد.

وی گفت: تلاش داریم تا در شورا از حقوق مردم دفاع کنیم و اگر در شرایطی منافع مردم به خطر بیفتد؛ قطعاً" روشنگری خواهیم کرد.

کد خبر 4636640

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 0 =