ضرورت آمادگی فرمانداران درخصوص برگزاری مطلوب انتخابات امسال

تبریز- مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی بر ضرورت آمادگی فرمانداران درخصوص برگزاری مطلوب انتخابات امسال تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز چهارشنبه نشست فرمانداران استان با حضور معاونان استاندار آذربایجان شرقی و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی در تبریز برگزار شد.

مرتضی محمدزاده در این جلسه که به منظور هماهنگی و تصمیم‌گیری در خصوص برخی از مسائل اجرایی و همچنین موضوعات مربوط به انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: باید زمینه حضور پرشور مردم در این انتخابات فراهم شود.

وی با بیان اینکه باید لوازم، تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور شناسایی و پیگیری شود، ادامه داد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران به ویژه آمریکا برای کم رنگ شدن انتخابات امسال تلاش می‌کنند.

وی سپس بر پیگیری جدی حل مشکلات مردم از سوی مسئولان نیز تاکید داشت و افزود: همچنین باید اهداف و سیاست‌های بیانیه گام دوم انقلاب که رمز موفقیت کشورمان است، تبیین شود.

وی همچنین به وظایف اصلی فرمانداران در حوزه‌های بخشی و فرابخشی نیز اشاره کرد و گفت: باید تمام مسئولان با تمام توان خود برای تحقق مشارکت حداکثری، سلامت و امنیت انتخابات به عنوان سه کلید واژه مهم در انتخابات پیش رو تلاش کنند.

پیگیری جدی رفع مشکلات مردم از سوی مسئولان ضروری است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار و رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با اشاره به فرمایشات رهبری گفت: اجرای اهداف و سیاست‌های بیانیه گام دوم انقلاب رمز موفقیت در رفع مشکلات کشور است.

علیار راستگو با اشاره به وظایف اصلی فرمانداران در حوزه‌های بخشی و فرابخشی، از آنان خواست تا تمام تلاش خود را برای تحقق مشارکت حداکثری، سلامت و امنیت انتخابات به عنوان سه کلید واژه مهم در انتخابات پیش رو به کار گیرند.

وی به اهداف دشمنان جمهوری اسلامی ایران به ویژه آمریکا اشاره کرد و با تاکید بر پیگیری جدی رفع مشکلات مردم از سوی مسئولان، اهداف و سیاست‌های بیانیه گام دوم انقلاب را رمز موفقیت و پشت سر گذاشتن مشکلات کشور دانست.

وی با اشاره به وظایف اصلی فرمانداران در حوزه‌های بخشی و فرابخشی، از آنان خواست تا تمام تلاش خود را برای تحقق مشارکت حداکثری، سلامت و امنیت انتخابات به عنوان سه کلید واژه مهم در انتخابات پیش رو به کار گیرند.

راستگو به اهداف دشمنان جمهوری اسلامی ایران به ویژه آمریکا اشاره کرد و با تاکید بر پیگیری جدی رفع مشکلات مردم از سوی مسئولان، اهداف و سیاست‌های بیانیه گام دوم انقلاب را رمز موفقیت و پشت سر گذاشتن مشکلات کشور دانست.

کد خبر 4639050

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 6 =