کمبود اعتبار طرح توسعه بیمارستان شهریار را به کُما خواهد برد

شهریار_رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) با اشاره به پروژه بیمارستان امام سجاد (ع) شهریار گفت: کمبود اعتبار طرح توسعه بیمارستان شهریار را به کُما خواهد برد.

سید علیرضا مرعشی در گفت و گو با خبرنگار مهر، توسعه بیمارستان امام سجاد (ع) را یکی از اقدامات مهم و مورد نیاز این مجموعه خدماتی و بهداشتی برشمرد و اظهار داشت: از همان روزهای ابتدایی مدیریت تصمیم به ارتقای سطح کمی و کیفی بیمارستان امام سجاد (ع) شهریار را در دستور کار قرار دادیم و احداث ساختمان جدید را شروع کردیم و پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشتیم که در حال حاضر ۹۸۰۰ مترمربع بنا در دست احداث است.

وی ادامه داد: با احداث ساختمان جدید در ۷ طبقه شامل ۹ اتاق عمل، اورژانس بسیار پیشرفته، CCU خواهیم داشت و همچنین آزمایشگاه خیلی مجهز دایر می‌شود و با راه‌اندازی بخش‌های تخصصی، بسیاری از مشکلات حل خواهند شد و دراین طرح بحث استفاده از مصالح و تجهیزات کیفی نیز مورد تاکید بوده است.

مرعشی تصریح کرد: آسیب شناسی و بررسی مشکلات ساختاری این بیمارستان نیز بخشی از خواسته‌های ما بود که با برگزاری کلاس‌های آموزشی و توجیهی، رفتار حرفه‌ای و اخلاقی، ارتقای سطح کیفی و کارآمدی پرسنل مجموعه خود را افزایش دادیم وبا حضور پزشکان متخصص رفته رفته از حجم عظیم شکایات مردمی کاسته شد و رضایتمندی نسبی شهروندان حاصل گردید.

وی یاد آور شد: در این شرایط انتظار می‌رفت مسئولین شهرستان حال که در جریان پیشرفت فیزیکی بیمارستان قرار گرفته و بازدید از مجموعه را به دفعات در دستور کار گذاشتند، توان خود در کمک به این را در اولویت امور خود قرار دهند. اما متأسفانه اینگونه نشد و آنگونه که انتظار می‌رفت آستین همت شهرستانی برای کمک به بیمارستان امام سجاد (ع) شهریار بالا نرفت.

مرعشی ضمن تشکر از شهرداری شهریار که اخیراً قطعه زمینی در ضلع شمالی بیمارستان به ارزش ۱۲ میلیارد ریال را تملک و در اختیار مجموعه بیمارستان قرار داده است تا با احداث و الصاق آن به بیمارستان، بتوان خدمات بهتری در آینده به بیماران و مراجعین ارائه نمود. این عمل قابل تقدیر مجموعه شورای شهر و شهرداری شهریار در کمک به حوزه سلامت شهرستان می‌تواند الگویی برای سایر دستگاه‌ها، مسئولین و خیرین شهرستان باشد.

وی افزود: مردم از مسولان انتظار دارند و ما هم به عنوان مدیر موظفیم تا خدمت کنیم. امید است خیرین محترم منطقه و مسئولین ارشد شهرستان با نیت کمک ورود کرده و طرح توسعه بیمارستان که هم اکنون با نبود اعتبار دست و پنجه نرم می‌کند به قوت خود پیش رود.

شهریار_رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) گفت: پروژه توسعه بیمارستان امام سجاد (ع) هم اکنون با مشکل اعتبار مواجه است و اگر خیرین عزیز و مسئولان به یاری این پروژه نشتابند، انگیزه ما تحلیل می‌رود و این طرح به کما خواهد رفت.

کد خبر 4639715

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 11 =