ورزش همگانی پایه ورزشهای قهرمانی است/ کسب رتبه اول مازندران

ساری - رئیس هیئت ورزش های همگانی مازندران با بیان اینکه ورزش همگانی پایه ورزش های قهرمانی است از کسب رتبه اول استان در این رشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید رمضان شجاعی کیاسری پیش ازظهر پنجشنبه در نشست با خبرنگاران در ساری، با اشاره به فعالیت ۳۰ کمیته با ۶۴ رشته ورزشی اظهار داشت: تمامی هیئت های شهرستانی فعال شده است.

وی با عنوان اینکه تمامی هیئت های شهرستای ورزش های همگانی استان فعال شده است گفت: امسال هیئت ورزش های همگانی استان رتبه اول را در کشور کسب کرده است.

وی از ورزش همگانی به عنوان ورزش پایه یاد کرد و گفت: مازندران نسبت به دیگر استان های بزرگ، از نظر امکانات و تسهیلات ورزش های همگانی در سطح پایین تری قرار دارد ولی با تلاش متولیان امر موفق به کسب رتبه اول در کشور شدیم.

رئیس هیئت ورزش های همگانی مازندران افزود: مازندران با ۱۳۰ امتیاز در طول تاریخ رشته های هیئت های ورزشی رتبه اول را کسب کرده است و این کار بی نظیر است.

شجاعی کیاسری عنوان کرد: هیئت ورزش های همگانی مازندران در همه بخش ها مانند داوری، مسابقات، آموزش، تربیت مربی، تامین منابع مالی و غیره موفق به کسب رتبه اول شد.

وی با بیان اینکه در راستای تامین و ایجاد جامعه سالم و بانشاط گام برداریم گفت: اینکه مازندران در مسابقات قهرمانی در رشته های مختلف سرامد است این مسئله ناشی از توجه به ورزش همگانی است.

رئیس هیئت ورزش های همگانی مازندران از ورزش همگانی به عنوان پایه ورزش های قهرمانی یاد کرد.

شجاعی کیاسری همچنین در بخشی از سخنانش به استعفای خود از سمت معاون بین الملل وزارت کشور اشاره و حضور در انتخابات را دلیل استعفا بیان کرد و گفت: با همه قوا و توان برای ایجاد نشاط سیاسی، رقابت سالم و غیره حضور می یابم.

کد خبر 4639832

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 16 =