هدف دشمن ناامیدکردن مردم از طریق جنگ روانی است

بیرجند- امام جمعه موقت بیرجند گفت: هدف دشمن ناامید کردن مردم از طریق جنگ روانی است و موضوع مذاکره را برای فریب مطرح می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد مختاری ظهر جمعه در خطبه های نماز جمعه بیرجند با بیان اینکه یکی از دغدغه های اساسی انسان رسیدن به آرامش است، اظهار کرد: افراد بشر اگر به گمشده حقیقی و کمال مطلق برسند آرامش را درک خواهند کرد.

امام جمعه موقت بیرجند بیان کرد: ابزارهای مادی به واسطه محدودیت های مختص این دنیا نمی توانند انسان متفکر و عاقل را به آرامش و کمال مطلق برسانند.

مختاری با اشاره به اینکه بشر مادی همواره در اضطراب و حیرت زدگی است، ادامه داد: بشر مادی سعی می کند با سرگرمی های دنیوی و غافل شدن از موضوعاتی چون مرگ به آرامش برسد که موفق نمی شود.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم رهبر انقلاب اسلامی افزود: ما بدون توجه به نقاط قوت گذشته و نقاط قوت و ضعف حال نمی توانیم در مسیر گام دوم انقلاب اسلامی قدم برداریم.

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه هدف دشمن ناامیدکردن مردم از طریق جنگ روانی است، گفت: باید بدانیم که همه مشکلات قابل رفع است و هیچگونه بن بستی وجود ندارد.

مختاری با بیان اینکه پشتوانه انقلاب اسلامی فرهنگ ناب توحیدی است، اظهار کرد: دشمن می خواهد نقاط قوت ۴۰ سال گذشته را ضعف و سیاهی قلمداد کرده و در این زمینه بزرگ نمایی کند.

وی بیان کرد: وقتی دشمن می گوید ما ایران را با همین مسئولین و رهبران پذیرفته و قصد براندازی نداریم به این معنا است که به شرط نوکری غرب کاری با ایران نخواهیم داشت.

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه استکبار با فرهنگ توحیدی جمع شدنی نیست، ادامه داد: مذاکره پوششی برای فریب است که این مهم را تجربه برجام به ما نشان می دهد.

مختاری افزود: کسانی که علی رغم تجربه های ۴۰ سال گذشته و عهدشکنی های آمریکا در قصه برجام هنوز دم از مذاکره می زنند یا جاهل و یا مغرض هستند.

وی گفت: عده ای رفع مشکلات اقتصادی و کاهش فشار بر مردم را دلیل مذاکره عنوان می کنند در حالی که با مذاکره و برجام هم مردم کاهش قیمت و رفع موانع اقتصادی ندیدند.

امام جمعه موقت بیرجند یادآور شد: مردم اگر از مسئولین پاک دستی، تدبیر، خدمتگزاری و تلاش بی وقفه ببینند بی شک فشارهای دشمن برای آنان قابل تحمل خواهد بود.

کد خبر 4640356

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 3 =