موافقت با تصویب قانون تشویقی اعمال معافیت عوارض برای موجران منصف

کرمانشاه_ رئیس شورای شهر کرمانشاه هم به کمپین «حمایت از مستاجرین» پیوست.

غلامرضا امیری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن پیوستن به «کمپین حمایت از مستاجرین» اظهار داشت: این اقدام، کار خوب و با ارزشی است.

وی در خصوص پیشنهاد معاون امور عمرانی استاندار کرمانشاه برای اجرای سیاست‌های تشویقی از سوی شورا و شهرداری در این زمینه گفت: هر راهکاری که مطرح می‌شود باید طی نشستی مورد بررسی کارشناسی قرار گیرد.

رئیس شورای شهر کرمانشاه، همچنین در خصوص دیگر پیشنهاد معاون استاندار مبنی بر تصویب یک قانون محلی مبنی بر ارائه معافیت عوارض شهری به عنوان مشوق برای مالکان و موجرینی که مساکن خود را اجاره می‌دهند، در پارلمان محلی چون شورا و اجرای آن توسط شهرداری نیز گفت: ما مشکلی در این زمینه نداریم.

وی عنوان کرد: معاون استاندار می‌توانند درخواست یک جلسه در این زمینه داشته باشند و ما به عنوان نماینده مردم، هر آنچه که به نفع و سود آنها باشد را پیگیری می‌کنیم.

امیری خاطرنشان کرد: پیگیری قانون و تصویب آن در مجلس شورای اسلامی کار سخت‌تری است اما ما در یک جلسه فوق العاده سریع آن را انجام می‌دهیم.

وی موافقت خود را با تصویب یک قانون تشویقی برای اعمال معافیت عوارض برای موجرانی که با مردم مدارا کرده و ملک خود را با قیمتی مناسب اجاره می‌دهند، اعلام کرد.

رئیس شورای شهر کرمانشاه تاکید کرد: پیشنهاد فوق، پیشنهاد بسیار خوبی است و در یک جلسه آن را پیگیری خواهیم کرد و احتمال زیاد هم مصوب خواهد شد و من نیز این موضوع را با سایر اعضا مطرح خواهم کرد و آنچه که به نفع مردم باشد، انجام می‌دهیم.

کد خبر 4643247

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 5 =