حمایت جدی از مشارکت بخش خصوصی در توسعه استان کرمان

کرمان - استاندار کرمان گفت: از مشارکت بخش خصوصی در توسعه استان به طور جدی حمایت می کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، محمد جواد فدایی در نشست با جمعی از فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران در دفتر پیگیری امور اقتصاد مقاومتی استانداری کرمان در تهران از اهتمام مدیریت ارشد استان برای تسهیل ورود سرمایه گذاری داخلی و خارجی در استان خبر داد.

وی با تشریح محدودیت‌های بخش دولتی در زمینه سرمایه گذاری، راه پویایی اقتصاد و توسعه را در جلب هر چه بیشتر مشارکت بخش خصوصی دانست.

فدایی گفت: ما با جدیت از طرح‌های توسعه‌ای در بخش‌های مختلف همچون مسکن، گردشگری، پتروشیمی، کشاورزی، انرژی و… حمایت خواهیم کرد.

استاندار کرمان افزود: به منظور تسهیل جذب سرمایه گذاری و ارتباط با فعالان اقتصادی دفتر پیگیری امور اقتصاد مقاومتی به صورت تام الاختیار امور مربوط به جذب سرمایه گذاران را دنبال می‌کند.

استاندار کرمان اظهار امیدواری کرد: این ارتباط موجب شکل گیری روندی قوی برای شناسایی سرمایه گذاران داخلی و خارجی جدید در استان شود.

مدیرعامل انجمن حمایت از توسعه استان کرمان هم در این جلسه با تقدیر استاندار کرمان گفت: فدایی اولین استانداری است که در هماهنگی با انجمن حمایت از توسعه استان از سرمایه گذاران دعوت کرد که در جلسه‌ای مشترک دیدگاه‌های آنان را بشنود.

رضا انجم شعاع ادامه داد: جمع حاضر در این جلسه شامل تعدادی از افرادی است که پیش از این با تکمیل فرم‌های انجمن برای مشارکت در توسعه استان اظهار تمایل کرده بودند و در جلسات بعدی هم به صورت تخصصی سرمایه گذاران حوزه‌های مختلف برای هم اندیشی و بررسی فرصت‌های سرمایه گذاری دعوت می‌شوند.

سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در این جلسه دغدغه‌های شأن را با استاندار کرمان مطرح کردند و مقرر شد در جلسات بعدی اجرای برخی از طرح‌های مطرح شده پیگیری شود.

کد خبر 4643505

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 6 =