تفاهمنامه کاهش پیک باربرق در شهرکهای صنعتی مازندران منعقد شد

ساری - مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: تفاهم نامه همکاری در راستای حمایت از صنعت و تولیدکنندگان برای کاهش بار برق در ایام اوج بار، پایداری و جلوگیری از خاموشی برق انجام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید مصطفی موسوی اظهار داشت: برق یکی از مهمترین منابع اقتصاد بوده که بطور مستقیم و غیرمستقیم در رشد اقتصاد نقش‌آفرینی می‌کند و حائز اهمیت است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اهمیت برق در سال رونق تولید را بسیار مهم دانست و افزود: ایجاد برق پایدار، نقش حیاتی در تداوم فعالیت‌های صنایع تولیدی برعهده دارد.

موسوی با اشاره به رعایت الگوی مصرف و کاهش مصرف انرژی در واحدهای تولیدی و صنعتی استان بیان داشت: صرفه جویی در مصرف برق، در محیط کار و دستگاه‌های دولتی ضروری است و می‌تواند تأثیر مستقیم در کاهش پیک مصرف تابستان داشته باشد.

وی تصریح کرد: اطلاع رسانی به واحدهای تولیدی درخصوص تأمین برق پایدار، کاهش بار ۹۰ درصدی از ساعت ۱۳ الی ۱۷، تعیین ساعات کار مشترکین تک شیفت و جابجایی تعطیلات هفتگی در واحدهای تولیدی از روز جمعه به یکی از روزهای هفته، از مهمترین موضوعات این تفاهم نامه است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خاطرنشان کرد: به منظور بررسی پیشرفت همکاریها و فعالیت‌های انجام شده و همآهنگی و پیگیری موارد توافق شده، جلساتی با حضور نمایندگان طرفین، در هر دو هفته تشکیل و درباره مسائل مربوطه بررسی و تصمیم‌گیری خواهد شد.

کد خبر 4644314

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 7 =