بهره برداری از خانه فرهنگ غیاث الدین جمشید کاشانی در کاشان

کاشان - شهردار کاشان از بهره برداری از خانه فرهنگ غیاث الدین جمشید کاشانی خبر داد و گفت: هزینه تملک این خانه فرهنگ سه و نیم میلیارد ریال بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید ابریشمی راد ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به بهره برداری از خانه فرهنگ غیاث‌الدین جمشید کاشانی اظهار داشت: ما خانه‌های فرهنگ را از مردم تحویل می‌گیریم، بازسازی کرده و مجدد اداره آن را به مردم می‌سپاریم و معتقد هستیم راه اندازی خانه‌های فرهنگی اتفاقات بزرگی را در آینده رقم می‌زند.

وی با بیان اینکه این خانه فرهنگ صد و یکمین مرکز تحت پوشش سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان است، افزود: رویکرد خانه‌های فرهنگ و فرهنگ سراها، احداث و اداره آنها توسط شهرداری انجام می‌شود و به صورت خودگردان اداره می‌شود و تنها سیاست‌گذاری و نظارت بر عملکرد آنها توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی انجام می‌شود.

شهردار کاشان با بیان اینکه فعالیت‌ها در خانه فرهنگ بر عهده معتمدین است، ابراز داشت: افراد بسیار مستعدی در محلات کاشان وجود دارند که می‌توان با اشاعه فرهنگ، استعدادشان را شکوفا کرد و گسترش خانه‌های فرهنگ در این زمینه بسیار تأثیر گذار است؛ از سویی دیگر نیز می‌توان گفت که این اماکن نمونه‌ای بارز از مدیریت مشارکتی شهری مورد تاکید شهرداری کاشان است.

وی با بیان اینکه هزینه تملک خانه فرهنگ غیاث‌الدین جمشید کاشانی سه و نیم میلیارد ریال است، گفت: بهره برداری از سرای خورشید بوستان شهربانو و بلوار صنعت کار نیز از دیگر پروژه‌هایی است که طی روزهای آتی در منطقه سه شهرداری کاشان به بهره برداری می‌رسد.

کد خبر 4648966

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 3 =