وعده شهرداری دراختصاص ساختمان به رسانه‌های همدان راپیگیری می‌کنیم

همدان - نایب رئیس شورای شهر همدان گفت: شورای شهر همدان وعده شهرداری در اختصاص ساختمان به رسانه‌های همدان را پیگیری می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید بادامی نجات ظهر سه شنبه در بازدید از دفتر خبرگزاری مهر استان همدان که به مناسبت شانزدهمین سال فعالیت این خبرگزاری و به اتفاق رئیس شورای شهر همدان انجام شد، با قدردانی از خبرنگاران مهر و اشاره به برخی اخبار که به مذاق مدیران خوش نمی‌آید، عنوان کرد: باید قبول کنیم که برخی واقعیت‌ها تلخ است و باید نقد پذیر بود.

وی با بیان اینکه حوزه شهرداری و شورا گسترده است و همین موضوع باعث شده نقاط ضعفی در آن دیده شود، گفت: هنگامی که رسانه‌ها به بیان این نقاط ضعف می‌پردازند در جهت اصلاح آن اقدام می‌شود.

بادامی نجات در توضیح سوال خبرنگار مهر پیرامون وعده شهرداری همدان برای در نظر گرفتن فضای فعالیت رسانه‌های همدان نیز با بیان اینکه پیگیر این اتفاق خواهیم بود، گفت: با کلیت موضوع در نظرگرفتن این فضا برای رسانه‌های همدان موافقیم و قول پیگیری آن را می‌دهیم.

حضور خبرنگاران در صحن علنی شورای شهر همدان راهگشای بسیاری از مشکلات شهر است و مطالب مخابره شده از این جلسات به پیشرفت کارها کمک می‌کند رئیس شورای شهر همدان نیز با بیان اینکه حضور خبرنگاران در صحن علنی شورای شهر همدان راهگشای بسیاری از مشکلات شهر است و مطالب مخابره شده از این جلسات به پیشرفت کارها کمک می‌کند، گفت: هیچ گونه پنهان کاری از خبرنگاران و مردم در شورای شهر وجود ندارد و روال انجام و پیشرفت کارها باید اطلاع رسانی شود.

کامران گردان با بیان اینکه مطالب انتقادی رسانه‌ها که به بهبود وضعیت شهر و مدیریت شهری کمک می‌کند را پذیرا هستیم، گفت: خبرنگاران را محرم خود می‌دانیم.

گردان همچنین با اشاره به اینکه وعده شهرداری همدان مبنی بر در نظر گرفتن ساختمان برای رسانه‌های همدان را پیگیر خواهیم شد، گفت: خبرگزاری مهر با اطلاع رسانی به موقع ارتباطی بین مسئولان، نخبگان و مردم را ایجاد کرده است.

وی اضافه کرد: سرعت، دقت و اجتناب از حواشی از دیگر ویژگی‌های این خبرگزاری است.

کد خبر 4651043

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 13 =