فعالان رسانه ای خراسان جنوبی از خبرگزاری مهر بازدید کردند

بیرجند- طی مراسمی به مناسبت شانزدهمین سالگرد فعالیت خبرگزاری مهر، جمعی از فعالان رسانه ای با مدیرکل تبلیغات اسلامی و سرپرست خبرگزاری مهر خراسان جنوبی دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، طی مراسمی ظهر پنج شنبه جمعی از رسانه‌های خراسان جنوبی به مناسبت شانزدهمین سالگرد فعالیت خبرگزاری مهر با خبرنگاران و سرپرست خبرگزاری مهر در خراسان جنوبی دیدار کردند.

خبرنگار روزنامه مهر مشرق در خراسان جنوبی در این دیدار، خبرگزاری مهر را رسانه‌ای فعال در استان دانست و افزود: ۹۹ درصد گزارش‌های این رسانه در روزنامه‌های محلی و کشوری چاپ می‌شود.

مهدی کاظمی با بیان اینکه خبرگزاری مهر به دور از گزافه گویی به بیان واقعیت‌ها می‌پردازد، اظهار کرد: این رسانه نیازمند خوراک دهی بهتری در حوزه مسائل دینی، مذهبی و ملی استان است.

وی با اشاره به مشکلات موجود در خراسان جنوبی بیان کرد: کارشناسان تبلیغات اسلامی از بستر خبرگزاری مهر می‌توانند در راستای فرهنگ سازی گام بردارند.

کاظمی خواستار تقویت نمایندگی‌های خبرگزاری مهر در شهرستان‌های خراسان جنوبی شد و گفت: خبرنگاران این استان نیاز دارند که با همکاری دستگاه‌ها به جایگاه در شأن و مطلوب خویش برسند.

سردبیر خبرگزاری ایسنا در خراسان جنوبی در این دیدار بیان کرد: خبرنگاران خبرگزاری مهر دارای قلمی قوی بوده و گزارش‌های تأثیر گذاری منتشر می‌کنند.

سپیده قلندری اسفدن با بیان اینکه بخش اعظمی از گزارش‌های خبرگزاری مهر در راستای توسعه استان است، افزود: بسیاری از گزارشات این رسانه در حوزه محرومیت زدایی به نتیجه رسیده است.

وی بیان کرد: خبرنگاران خبرگزاری مهر در خراسان جنوبی بدون حاشیه و جانب داری سیاسی به رسالت خویش می‌پردازند که بسیار ارزشمند است.

کد خبر 4652424

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 9 =