واحد اورژانس دانشگاه تربیت مدرس مجدد راه اندازی شد

مدیر مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تربیت مدرس از راه اندازی مجدد واحد اورژانس و فوریت‌های مرکز بهداشت و درمان دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، دکتر معصومه منصوری گفت: واحد اورژانس دانشگاه از اول تیرماه جاری فعالیت خود را بطور آزمایشی آغاز کرده است و امیدواریم با رفع و اصلاح برخی مشکلات موجود، این واحد از روز هشتم تیر بطور رسمی راه اندازی شود.

وی درباره نحوه فعالیت و ساعت کار واحد اورژانس اظهار داشت: این واحد از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ به بیماران اورژانسی، خدمات درمانی ارائه می‌دهد. بیمارانی که داخل دانشگاه و یا محوطه دچار مشکلات اورژانسی می‌شوند می‌توانند در تماس با واحد اورژانس و یا مراجعه حضوری از خدمات آن استفاده کنند.

منصوری گفت: این واحد از پذیرش بیماران سرپایی معذور است و این افراد باید به درمانگاه دانشگاه مراجعه کنند.

مدیر مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تربیت مدرس به بازدید خود از محل واحد اورژانس و بررسی برخی مشکلات موجود اشاره کرد و گفت: با راه اندازی مجدد واحد اورژانس و طی بازدید کامل از محل، برخی مشکلات شناسایی و برای رفع و اصلاح آنها در دوره‌ی فعالیت آزمایشی اقدام لازم به عمل خواهد آمد تا بدون نقص وارد مرحله فعالیت رسمی شود.

وی گفت: در خصوص پرسنل جدید این واحد نیز، ۳ کارشناس اورژانس پس از فعالیت آزمایشی و انجام بررسی‌های لازم، در صورت پشت سرگذاشتن موفقیت آمیز مراحل راستی آزمایی، به عنوان پرسنل دائمی این واحد به همکاری خود با دانشگاه ادامه می‌دهند.

منصوری خاطرنشان کرد: واحد اورژانس دانشگاه در یکسال و نیم آغاز به کار خود، به طور قابل قبولی فعالیت کرد اما با بروز تأخیر در پرداخت‌های مالی و حقوق پرسنل این واحد، آنها از ادامه همکاری با دانشگاه انصراف دادند و فعالیت واحد متوقف شد.

وی افزود: با پیگیری مرکز بهداشت و درمان دانشگاه و بنا به ضرورت و اهمیت وجود واحد اورژانس و فوریت‌های درمانی برای دانشگاهیان، معاونت پشتیبانی جهت رفع مشکلات اداری- مالی و پرداخت منظم و ماهیانه حقوق پرسنل این واحد، قول همکاری داد. امیدوارم که با پشتیبانی مداوم، فعالیت این واحد ضروری، قطع نشود.

کد خبر 4652449

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =