خطر دشمنِ پنهان مردم را تهدید می کند/ولایت ستیزی ویژگی دشمن است

بجنورد- دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت: خطری که ملت ایران را تهدید می کند وجود دشمنان پنهان است، بنابراین باید در این زمینه مردم هوشیارانه عمل کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله حسینی بوشهری ظهر پنج شنبه در مراسم محوری هفته حقوق بشر آمریکا در بجنورد، با بیان اینکه تاکتیک دشمن دیگر مقابله آشکار نیست، اظهار کرد: امروز دشمن در بین مردم است و خود را در نوع دوستی نشان می دهد که این دشمنی خطرناک تر از دشمن آشکار است.

حسینی بوشهری با تاکید بر این اینکه دشمن با شیوه های مختلف وارد اقدام می شود، تصریح کرد: دشمن ابتدا تمامی پرده‌ها را دریده و بدون هیچ تردیدی وارد عمل می شود همان طور که آمریکا تمام راه ها را برای دشمنی با ایران رفته است و دشمنی آن بر هیچ کسی پوشیده نیست.

وی بیان کرد: دشمن کودکان و نوجوانان ما را مورد هدف قرار داده به طوری که اکنون در مهد کودک ها آموزش ها برگرفته از غرب شده است.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه با گلایه از اینکه مکتب غرب در حال شکل گیری است به مسئولان تاکید کرد: متاسفانه مراکز فرهنگی، سمن ها و مهد کودک ها به جای آموزش قرآن و مکتب اسلام، رقص و پایی کوبی را در بیش گرفته اند، مسلماً این مسائل برگرفته از وجود دشمنان است تا مردم را به این سمت و سوها ثوق دهند.

حسینی بوشهری در ادامه به طرح معامله قرن اشاره کرد و گفت: اهداف این طرح برای ما روشن است اما متاسفانه کشورهای اسلامی که دور آمریکا را گرفته اند و با ارائه طرح های خبیثانه قصد گرفتن سلاح از جبهه مقاومت و فلسطین را دارند، ایران در برابر آنها کوتاه نمی آید.

وی با تاکید بر اینکه روابط با اسرائیل به هیچ قیمتی قابل توجیه نیست، گفت: احترام و لبخند دشمن در پشت میز مذاکره سیاستی است که برای ضربه زدن به نظام از طریق برخی افراد در نظر داشته اند، بنابراین خیال ادامه برقراری ارتباط را سر بیرون کنند.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه در ادامه گفت: باید در جامعه بصیرت شناسی و خداباوری وجود داشته باشد و فراخوان ها بر اساس بصیرت باشد تا موج آفرینی و جوسازی دینی در جامعه مردود شود.

حسینی بوشهری اظهار کرد: اساسی ترین شاخص رشد و کمال در جامعه بصیرت، هوشیاری و آگاهی است.

وی ادامه داد: بیگانه ستیزی و ولایت ستیزی ویژگی دشمنان است که از اوایل انقلاب با همین رویکرد ملت ما را مورد هدف قرار داده اند.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه عنوان کرد: اقتدار و صلابت امام راحل همانند سدی در برابر منافقین بود که اکنون ملت ما به آگاهی کافی رسیده اند و نمی گذارند دشمنان با نقشه های شومی که دارند این نظام را خدشه دار کنند.

حسینی بوشهری با بیان اینکه حادثه ۷ تیر نمادی از نفوذ دشمنان به دستگاه حاکمیت بود، اظهار کرد: حادثه ۷ تیر دشمنی نوع دوم در جامعه بود.

نائب رئیس جامعه مدرسین افزود: همچنین در حادثه ۷ تیر، شهادت رسیدن یاران انقلاب نشان از آن داشت که باید به دشمن آشکار و پنهان در جامعه توجه می شد.

کد خبر 4652511

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 10 =