نیروی انتظامی حافظ ارزش های انقلاب اسلامی است

جویبار - جانشین انتظامی مازندران با بیان اینکه نیروی انتظامی حافظ ارزش های انقلاب اسلامی است، گفت: امنیت کامل در استان برقرار است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی عصر پنج شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان انتظامی شهرستان جویبار در سالن اجتماعات اداره فرهنگ وارشاد اسلامی جویباربا اشاره به اینکه فلسفه وجودی نیروی انتظامی بر خادم ودر خدمت مردم بودن است، اظهار کرد: در راه خدمت به مردم بایددر برخورد با ناهنجاری ها و حفظ ارزش های جمهوری اسلامی ایران ثابت قدم و با تمام توان و قدرت خود برای سرافرازی ایران عزیز پای کار باشیم.

وی اولویت های ناجا در گام دوم انقلاب را نوآوری، شادابی و ایجاد فعالیتهای مضاعف بیان کردوافزود: با ایجاد تحول در کارها به دنبال افزایش تحرک و پویایی در بین فرماندهان ناجا هستیم و بحث شایسته گزینی، شایسته پروری و شایسته سالاری در بین فرماندهان ناجا همواره مورد توجه ما است.

سرهنگ شهرستانی با بیان اینکه مردم داری و با مردم بودن فلسفه وجودی نیروی انتظامی است، خاطر نشان کرد: امنیت وظیفه ای است که در اختیار نیروهای ناجا بوده است و انقلاب اسلامی ایران با مردم و برای مردم پایه ریزی شده است و اگر می خواهیم شاهد موفقیت در کارها باشیم باید با مردم ودرخدمت آنان باشیم.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه نیروی انتظامی همواره حافظ ارزشهای انقلاب اسلامی در کشوراست، گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب خودسازی، جامعه پردازی و تکیه برمردم و تحقق تمدن اسلامی از مولفه های ترسیم شده نیروهای انتظامی در کشور است.

در ادامه فرمانده انتظامی سابق شهرستان جویبار با بیان اینکه هیچ گاه اجازه ندادیم این منطقه حیاط خلوت برخی افراد باشد، گفت: از ۱۴ نفر از اراذل و اوباش سطح ۲ برخی از آنان در زندان و مابقی از این شهرستان کوچ کردند و امنیت کامل در شهرستان برقرار شده است.

سرهنگ اکبر درویشی بیان کرد: اگر قرار باشد افرادی امنیت مردم را به مخاطره بیاندازند دیگر موجودیت نیروهای ناجا در کشور معنایی ندارد.

وی با بیان اینکه در ۶ سال خدمت خود دراین شهرستان همواره سعی کردم امانتدار خوبی باشم، اظهار کرد: خوشبختانه مشارکت اجتماعی مردم در این شهرستان بسیار بارز بوده است.

در این مراسم از خدمات ۶ ساله سرهنگ اکبر درویشی تقدیر و سرهنگ غلامرضا جعفری بعنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان جویبار معارفه شد.

کد خبر 4652614

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =