شکست برخی چهره‌های نامدار در دور نخست/ استقبال چشمگیر از پیکارها

پیکارهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد از صبح امروز با مصاف مدعیان ۵ وزن در تهران آغاز شد که با نتایج و اتفاقات غیرقابل پیش بینی همراه بود.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان از ساعت ۱۱ صبح امروز جمعه در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد که طی آن مدعیان ۵ وزن به مصاف هم رفتند.

از نکات قابل توجه این رقابتها، استقبال چشمگیر تماشاگران بود که از ساعتها قبل از آغاز مسابقات در محل ورزشگاه آزادی حاضر شده بودند و به همین دلیل درب‌های ورودی ورزشگاه با ازدحام فراوانی مواجه شده بود.

ضمن اینکه پیروزی برخی چهره‌های جوان و باانگیزه برابر مدعیان نامدار و باتجربه از جمله اتفاقات مهم و جالب دور نخست این مسابقات بود.

همچنین علیرضا گودرزی یکی از مدعیان وزن ۹۷ کیلوگرم که پیش از مسابقات، اصرار فراوانی برای حضور در انتخابی داشت، بعد از اعلام قرعه کشی پیکارها در اعتراض به برخی تصمیمات کادر فنی که به نظر او بی عدالتی خوانده می‌شد، از حضور در مسابقات انصراف داد.

بر این اساس نتایج دور نخست پیکارها به شرح زیر است:

وزن ۶۵ کیلوگرم:

مرتضی قیاسی ۳ – پیمان بیابانی ۲
امیرمحمد یزدانی ۳ – ایمان صادقی ۲
وزن ۷۴ کیلوگرم:
محمد نخودی ۴( برنده) – سید احمد محمدی ۴
حامد رشیدی صفر – رضا افضلی ۵
وزن ۱۲۵ کیلوگرم:
پرویز هادی ۴ - یدالله محبی ۲
کمیل قاسمی استراحت
وزن ۹۷ کیلوگرم:
علی شعبانی – علیرضا گودرزی (بازنده به علت غیبت)
حامد طالبی زرین کمر استراحت
رضا یزدانی استراحت

برنامه دورهای دوم و سوم این رقابت‌ها نیز به شرح زیر است:
دور دوم:
وزن ۶۵ کیلوگرم:
ایمان صادقی (مازندران) – پیمان بیابانی (تهران)
امیرمحمد یزدانی (مازندران) - مرتضی قیاسی (لرستان)
وزن ۷۴ کیلوگرم:
رضا افضلی (کرمانشاه) – سید احمد محمدی (مازندران)
حامد رشیدی (اصفهان) – محمد نخودی (مازندران)
وزن ۹۷ کیلوگرم:
حامد طالبی زرین کمر (مازندران) – برنده کشتی شعبانی و گودرزی
رضا یزدانی (مازندران) استراحت
وزن ۱۲۵ کیلوگرم:
یداله محبی (کرمانشاه) – کمیل قاسمی (مازندران)
پرویز هادی (آذربایجان شرقی) استراحت
دور سوم:
وزن ۸۶ کیلوگرم:
کامران قاسم پور (مازندران) – حسن یزدانی (مازندران)
وزن ۶۵ کیلوگرم:
امیرمحمد یزدانی (مازندران) – پیمان بیابانی (تهران)
ایمان صادقی (مازندران) – مرتضی قیاسی (لرستان)
وزن ۷۴ کیلوگرم:
حامد رشیدی (اصفهان) – سید احمد محمدی (مازندران)
رضا افضلی (کرمانشاه) - محمد نخودی (مازندران)
وزن ۹۷ کیلوگرم:
رضا یزدانی (مازندران) – برنده کشتی طالب زرین کمر و حریفش در دور دوم
وزن ۱۲۵ کیلوگرم:
کمیل قاسمی (مازندران) – پرویز هادی (آذربایجان شرقی)
یداله محبی (کرمانشاه) استراحت

کد خبر 4652870

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 6 =