از کسی برای انتخابات مجلس حمایت نکرده‌ام/ معیارها را می‌گویم

کرج - نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با اشاره به اینکه تا کنون از کسی برای انتخابات مجلس حمایت نکرده است، گفت: معیارهای فرد اصلح را می‌گویم.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه های نماز جمعه این هفته کرج، با اشاره به اینکه امام صادق (ع) تمام عمر خود در حوزه های فرهنگی، سیاسی و علمی فعالیت می کرد، اظهار کرد: از نگاه ایشان تولید علم مهمترین و کارآمد ترین راه مقابله با استکبار است. امروز نیز باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشیم چراکه همین پیشرفت و توانایی های درخشان ما در حوزه علم دشمنان را عصبی کرده است.

وی در ادامه با بیان اینکه مدیریت صحیح جهان در زمان ظهور حضرت حجت (عج) محقق می شود، اضافه کرد: یاران حضرت حجت (عج) باید تقوا پیشه کنند و از بد خلفی دوری بجویند.

خطیب جمعه کرج با اشاره به دهه کرامت، عنوان کرد: در این دهه کرامت را در دستور کار خود قرار دهیم و از اقشار سیل زده غافل نباشیم هرچند استان البرز تا کنون در این راستا مفید عمل کرده و در ساخت منازل سیل زدگان اقدامات مهمی انجام داده است.

نماینده ولی فقیه در استان البرز با اشاره به سالروز شهادت شهید بهشتی و هفته قوه قضائیه، عنوان کرد: امید داریم تحولات اخیر قوه قضائیه در کاهش جرم و جنایت در جامعه موثر باشد.

مورد هدف قراردادن پهپاد ۲۲۰ میلیون دلاری آمریکایی ها توسط مدافعان کشور، حیثیت آمریکا را بر باد داد آیت الله حسینی همدانی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر کاهش ظلم و فساد در جامعه، گفت: تحقق عدالت در جامعه به همراه قاطعیت مورد تاکید این بیانیه است. برای تحقق این مهم دستگاه عدالت نیازمند افراد جوان و کار بلد است.

وی با اشاره به اینکه حقوق بشر آمریکایی به شدت مورد انتقاد رهبر معظم انقلاب اسلامی است. هر سال هفته حقوق بشر آمریکایی در کشور برگزار می شود و در آن به تبیین اقدامات آنها می پردازیم.

خطیب جمعه کرج با اشاره به اقدامات وقیحانه آمریکایی ها در حمله به هواپیمای مسافربری ایران، گفت: آنها اقدامات وقیحانه خود را مظهر شجاعت دانستند و سکوت جامعه جهانی نیز در این رابطه قابل نقد است.

نماینده ولی فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه هرگز از آمریکا ترس نداشته ایم، خاطرنشان کرد: مورد هدف قراردادن پهپاد ۲۲۰ میلیون دلاری آمریکایی ها توسط مدافعان کشور، حیثیت آمریکا را بر باد داد.

آمریکا کوچکتر از آن است که در مقابل ملت ایران به پیروزی برسند آیت الله حسینی همدانی با بیان اینکه جمهوری اسلامی اگر تصمیم بگیرد هرکاری را که بخواهد می تواند انجام دهد، افزود: شکست های پی در پی آمریکا، رئیس جمهور این کشور را گیج کرده و به همین منظور شاهد اقدامات عجیب از سوی وی هستیم.

وی با اشاره به اینکه تحریم رهبر معظم انقلاب اسلامی از سوی آمریکا نشانگر گیج شدن آمریکایی هاست، تصریح کرد: مسلمانان و غیر مسلمانان از ساده زیستی و رهبر معظم انقلاب اسلامی آگاه هستند و نقش برجسته ایشان در افکار و اذهان اجتماعی و سیاسی غیر قابل انکار است.

خطیب جمعه کرج با بیان اینکه نباید در دام آمریکا بیفتیم، گفت: ایران همواره در مقابل زیاده خواهی های دشمنان می ایستد. شهدا برای اجرای دستورات الهی و قرآن تلاش کردند. خدا نکند مسئولی در این راه کوتاهی و کم کاری کند.

نماینده ولی فقیه در استان البرز در بخش دیگری با اشاره به تشییع پیکر ۱۵۰ شهید والا مقام در روز گذشته در تهران، بیان کرد: شهدا با سکوت خود فریاد می زنند که آمریکا کوچکتر از آن است که در مقابل ملت ایران به پیروزی برسند.

امام جمعه کرج: شنیده شده بنده شخصی را برای انتخابات مجلس شورای اسلامی مورد حمایت خود قرار داده ام، برای حمایت هنوز خیلی زود است، بنده تا کنون از هیچکس حمایت نکرده ام آیت الله حسینی همدانی در بخش دیگری با اشاره به اینکه شنیده شده بنده شخصی را برای انتخابات مجلس شورای اسلامی مورد حمایت خود قرار داده ام، اضافه کرد: برای حمایت هنوز خیلی زود است، بنده تا کنون از هیچکس حمایت نکرده ام و احتمال کمی نیز وجود دارد که از کسی حمایت کنم اما ملاک و معیار را می گویم تا مردم هوشیار تر رفتار کنند. اما به جوانان دارای صلاحیت پیشنهاد می کنم که از تشکل های دانشجویی و اساتید و طلاب مشورت بگیرند و برای ورود به این عرصه گام بردارند.

وی با اشاره به مشکلات فعلی موجود در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: برخی از افراد در بزنگاه ها اقداماتی که باید انجام می داده را انجام نداده اند و وارد طاغوت شده اند و در شهر و استان عزل و نصب می کنند و با اقدامات نابخردانه سعی در برنامه ریزی در انتخابات مجلس شورای اسلامی دارند.

خطیب جمعه کرج همچنین با اشاره به اینکه مردم از پلیس انتظار دارند تا با رفتار های هنجار شکنانه مقابله کنند، گفت: عده ای هنجار شکنی می کنند و این جرم مشهود است. مردم از نیروی انتظامی پشتیبانی می کنند.

کد خبر 4653047

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 14 =