کنفرانس بحرین محکوم به شکست است

بوشهر - امام جمعه موقت آبدان گفت: کنفرانس بحرین محکوم به شکست است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حبیب پهلوزاده درخطبه های این هفته آبدان بیان داشت: در آستانه شهادت امام جعفر صادق هستیم. در زمان دو امام بزرگوار با حرکت جهادی و علمی جنبشی ایجاد شد که هزاران شاگرد برای مقاوم سازی تشیع را باعث شد.

وی افزود: شیخ مفید می گوید: آنقدر مردم از دانش حضرت نقل کردند که همه جا گسترش یافته است. امام صادق با روشنگری در عصر تضارب آرا جامعه را از گمراهی نجات دادند. سیره اخلاقی امام صادق سه حالت داشت، روزه، نماز و ذکر خداوند.

امام جمعه موقت آبدان گفت: امام با اهمیت دادن به جایگاه علم تولید علم به شیعیان آموختند که علم قدرت آور است. در جهان امروز هم شیعیان امام صادق با تکیه بر علم بر قله ها علم و تکنولوژی قرار گرفته اند.

وی افزود: اگر می خواهیم آینده جامعه خود را تضمین کنیم، باید کسانی پا جای پای امام صادق بگذارند که از همه جهت شایستگی داشته باشند. باید بهترین جوانان جامعه به حوزه های علمیه راه یابند، و در آینده کشتی تشیع را از دنیای پر تلاطم نجات دهند.

پهلوزاده بیان کرد: امروز یکی از بزرگترین شاگران مکتب امام صادق در این بحران های سیاسی و اقتصادی که دشمنان دین دست به دست هم داده اند تا آن را به بن بست بکشند این انقلاب به رهبری امام خمینی و اکنون نیز امام خامنه ای با صلابت به پیش می رود و زمینه ساز ظهور خواهند شد.

امام جمعه موقت آبدان گفت: امروز سالروز شهادت شید بهشتی است، امام راحل فرمود: شهید بهشتی، مظلوم زیست و مظلوم رفت و خار چشم دشمن بود. ما اگرچه برادران بسیار متعدی را از دست دادیم، که هر اشداء علی الکفار رحما بینهم بودند، برای ملت مظلوم سدی استوار به شما می رفتند. شهید بهشتی توجه ویژه به نماز اول وقت بود، و ابهتی خاص و متانتی مثال زدنی داشتند و بسیار متواضع بودند.

وی افزود: امام خامنه ای در دیدار با رئیس و کارکنان قوه قضاییه، توصیه های به دستگاه قضا داشتند و فرمود: برنامه های خوبی که توسط رئیس جدید قوه قضاییه تهیه شده را بدون اغماض و طبق زمانبندی به پیش ببرید و کاری کنید که بعد از گذشت زمانی قابل قبول احساس شود قوه قضاییه دچار تحول شده است.

امام جمعه موقت آبدان گفت: داماد ترامپ در کنفرانس بحرین از معامله به عنوان فرصت نام می برند، نقشه ای که برای اخراج فلسطینی ها و به رسمیت شناختن اسراییل است. هر طرحی که حق ساکنان اصلی فلسطین را به رسمیت نشناسد محکوم به شکست است.

کد خبر 4653051

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 11 =