هیمنه پوشالی آمریکا شکسته شده است/استیصال دشمن ازقدرت دفاعی ایران

گرگان- نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه ۳ سیلی که ایران در یک هفته به آمریکا زد باعث شکسته شدن هیمنه پوشالی آمریکا شد، گفت: دشمن از قدرت دفاعی برتر ایران دچار استیصال شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید احمد میرعمادی امروز شنبه در جمع مردم گرگان با اشاره به اینکه ایران ظرف یک هفته ۳ سیلی محکم به آمریکا زد، اظهار داشت: کشف و انهدام یک باند جاسوسی پیچیده سایبری آمریکا که مربوط به سازمان سیا بود، رد درخواست ترامپ از سوی رهبر معظم انقلاب و ساقط کردن پهپاد جاسوسی آمریکا سه سیلی محکمی بود که آمریکا از ایران خورد.

بازتاب دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب

وی با اشاره به بازتاب دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب در دنیا گفت: یک ژاپنی در این رابطه گفته است که «برای رهبر ایران احترام قائلم، ایران غروری دارد که ما در ژاپن باختیم. رهبر قدرتمند ایران حسرت برانگیز است».

نماینده ولی‌فقیه در لرستان تصریح کرد: فیصل الدویسان عضو سابق پارلمان کویت در رابطه با دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر فرزانه انقلاب گفته است که «دیروز عبیدالله به امام حسین در کربلا نامه نوشت و به عمر سعد داد تا امام حسین جواب بدهد و امام جواب نداد، امروز ترامپ نامه می‌نویسد و به نخست وزیر ژاپن می‌دهد اما رهبر ایران جوابی به ترامپ نمی دهد».

ایران هیمنه پوشالی آمریکا را شکست، امروز همه رسانه‌های دنیا از غرب تا شرق دچار حیرت و تحسین هستند

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه روزنامه واشنگتن پست نیز در تحلیلی نوشته است «صدای رهبر ایران را نمی‌توانستیم شفاف‌تر از این بشنویم، در صدای او می‌توان بازتاب این سخن آیت الله خمینی را شنید که گفت: آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند»؛ ادامه داد: ابوزکریا متفکر الجزایری در رابطه با این دیدار اظهار کرده که «در حالی که بسیاری از حاکمان عرب در مقابل شیطان آمریکا «ترامپ» سر تعظیم فرودآوردند، مرد مسلمانی از سرزمین فارس به نام سید علی خامنه ای در برابر او ایستاد و بینی اش را به خاک مالید».

وی با اشاره به اینکه روزنامه نیوزویک نیز در تحلیلی نوشته است که «ترامپ بین سه قدرت دنیا محاصره شده است. روسیه، چین و ایران. البته تنها ایران بود که می‌توانست به پیک آمریکا بگوید من ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی دانم. تنها ایران است که می‌تواند پهپاد آمریکایی را هدف گیری و سرنگون کند»، یادآور شد: ایران هیمنه پوشالی آمریکا را شکست، امروز همه رسانه‌های دنیا از غرب تا شرق دچار حیرت و تحسین هستند.

صحنه بازی در خلیج فارس دست ایران است

نماینده ولی‌فقیه در لرستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موفقیت نیروهای مسلح ایران در سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا اظهار داشت: صحنه بازی در خلیج فارس دست ایران است. آمریکا فهمید که موشک‌های ایران فتوشاپ نیست بلکه قدرت نظامی ایران بسیار بالا است.

آیت الله میرعمادی خاطرنشان کرد: قدرت بازدارندگی ایران بسیار قوی است.

۳ عاملی که باعث استیصال آمریکا شده است

وی با بیان اینکه امروز ۳ عامل باعث استیصال آمریکا شده است، تصریح کرد: نخست اقتدار دفاعی مستحکم و بازدارنده ایران، دوم راهبرد مقاومت در قالب سیاست نه جنگ نه مذاکره و سوم حفظ آرامش مردم و وحدت مسئولان باعث استیصال دشمن شده است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان افزود: در شرایط کنونی باید ضمن حفظ هوشیاری در برابر دشمن، برای پیشرفت کشور تلاش کنیم.

کد خبر 4653380

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 8 =