دانشجویان بدهکار امکان استفاده از خوابگاه ترم تابستان را ندارند

دانشجویانی که هزینه اجاره بهای ترم های قبل را پرداخت نکرده اند، امکان استفاده از خوابگاه دانشگاه تهران را در ترم تابستان ندارند.

به گزارش خبرنگار مهر، اداره خوابگاه‌های دانشگاه تهران اطلاعیه‌ای درباره اسکان تابستانی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در خوابگاه‌های دانشگاه تهران (پسران) اعلام کرد که بخش‌هایی از آن به شرح زیر است:

پایان اسکان ترم دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷ برای دانشجویان ۱۳ تیر ماه است.

دانشجویان ساکن تمام مقاطع که مجاز به اسکان تابستانی نیستند و یا متقاضی استفاده از خوابگاه در ترم تابستان نیستند، باید تا ساعت ۱۰ روزپنج شنبه مورخ ۱۳ تیر ۹۸ نسبت به تخلیه کامل اتاق و تحویل وسایل به انبار اقدام کنند.

هزینه اجاره بهای ترم تابستان

هزینه واریزی اجاره بهای خوابگاه طبق مقررات و تعرفه اعلام شده از صندوق رفاه دانشجویان و به صورت پرداخت نقدی خواهد بود. لذا در صورت عدم پرداخت اجاره بهای خوابگاه تا پایان بازه ثبت نام (۱۵ تیر ۱۳۹۸) سکونت رزرو شده توسط سیستم به طور خودکار لغو خواهد شد.

لازم به توضیح است بر اساس بخشنامه صندوق رفاه دانشجویان، به دانشجویانی که هزینه اجاره بهای ترم‌های گذشته را تسویه نکرده‌اند؛ در ترم بعدی خوابگاه تعلق نخواهد گرفت.

لذا مطابق همین بخشنامه در صورت عدم پرداخت هزینه اجاره بها ترم‌های قبل تا تاریخ ۳۰ خرداد ۹۸؛ امکان استفاده از خوابگاه دانشجویی برای ترم تابستان ۹۸-۹۷ نخواهد بود.

همچنین، طبق آئین نامه صندوق رفاه دانشجویان در صورت انصراف بعد از پرداخت هزینه، امکان استرداد هزینه واریزی وجود نخواهد داشت.

شرایط اسکان

اسکان تابستانی دانشجویان روزانه غیربومی مجاز که پایان‌نامه دانشجویی آنها به تصویب دانشکده رسیده؛ به شرح زیر است:

دانشجویان دوره دکتری تخصصی ناپیوسته ورودی‌های ۹۴ الی ۹۶

دکتری تخصصی پیوسته ورودی‌های ۹۴ به قبل

دانشجویان دکتری حرفه‌ای ورودی‌های ۹۴ و ماقبل

دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی‌های ۹۶

دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۵ و دکتری تخصصی ناپیوسته ورودی ۹۳ و ماقبل در صورت عدم دفاع از پایان نامه

تمام دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۵ و دکتری تخصصی ورودی ۹۳ و ماقبل که قبل از شروع ترم تابستان (۲۲ تیر ۱۳۹۸) از پایان نامه خود دفاع خواهند کرد نسبت به ثبت نام خوابگاه ترم تابستان ۹۸-۹۷ اقدام نکنند.

چنانچه بعد از بازه ثبت نام محرز شود که دانشجویی از پایان نامه خود دفاع کرده؛ سکونت وی لغو و مطابق مقررات صندوق رفاه هزینه اجاره بها لحاظ خواهد شد.

دانشجویان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به اینجا مراجعه کنند.

کد خبر 4653982

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 4 =