سوء استفاده از فناوری‌های مدرن، شهروندان را از خدا دور می کند

رئیس بخش اسقف نشین ایوان- وازنسنسکی در امور روابط عمومی کلیسای ارتدوکس روسیه گفت: سوء استفاده از فناوریهای مدرن، شهروندان روسیه را از خدا دور می کند.

به گزارش خبرنگارمهر، مارک مارکیش کشیش و رئیس بخش اسقف نشین ایوان- وازنسنسکی در امور روابط عمومی کلیسای ارتدوکس روسیه گفت: سوء استفاده از فناوریهای مدرن، شهروندان روسیه را از خدا دور میکند. رابطه با دین باید سازنده و مثبت باشد، و رابطه ظاهری مربوط به اینکه هنگام روزه چه باید خورد، تنها ضرر میرساند.

وی افزود: امروزه افراد بجای رفتن به کلیسا، دگمه را فشار میدهد و نگاه میکند تا ببینند در اینترنت چه خبر است. مردم همچنین در اینترنت نگاه میکنند که هنگام روزه چه مواد غذایی را نباید بخورند. همه چیز در اینجا به پایان میرسد. سوء استفاده از فنون، نظیر قیچی است که بشر را از خدا و کلیسا جدا میسازد.

فدرال پرس قبلاً گزارش داد که فروش شمع و تعداد مراسم غسل تعمید در کلیسای ارتدوکس روسیه تقریباً یک چهارم افت کرده است. برغم افزایش نقاط تجاری کلیسا، درآمد رسمی آن تقریباً تا ۲۳% افت کرده است. کلاً در روسیه ۳۸ هزار کلیسا وجود دارند. یک کلیسا در ماه ۸ هزار روبل درآمد دارد.

کد خبر 4654047

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 14 =