حراست از آرمان‌ها و ایمان مردم بر عهده نیروی انتظامی است

سمنان - جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه حراست از آرمان‌ها و ایمان مردم بر عهده نیروی انتظامی است، گفت: پلیس عامل امنیت جامعه است لذا باید در مسیر اهداف انقلابی گام بردارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار ایوب سلیمانی بعد از ظهر یکشنبه در نشستی با فرماندهان و پرسنل فرماندهی انتظامی استان سمنان با بیان اینکه حراست از آرمان‌ها و ایمان مردم بر عهده نیروی انتظامی است، بیان کرد: وظیفه اصلی نیروی انتظامی، حفظ و ارتقای نظم و امنیت مردم در جامعه و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

وی افزود: از سوی دیگر امنیت، اساسی‌ترین و ابتدایی‌ترین نیاز مردم محسوب شود که حافظان آن باید در راه ارزش‌های انقلابی گام بگذارند، لذا معتقدیم که پلیس تراز انقلاب پاسدار انقلاب اسلامی است و در نتیجه می‌بایست عامل به اقتضائات انقلاب و بصیر عمل کند.

اشراف اطلاعاتی و امنیتی ایران در منطقه

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا میدان‌دار مبارزه با سیاست‌های دشمنان است، تاکید کرد: پرواضح است که دشمنان ایران اسلامی امروز به امنیت و معیشت مردم حمله کرده است لذا در این بین پلیس رسالت میدان‌داری در مبارزه با این سیاست‌ها را دارد که باید فداکارانه در برابر توطئه‌های دشمنان بایستد.

سلیمانی با بیان اینکه اقتدار نیروهای دفاعی در این بخش نشان داد که ایران از هیچ قدرتی در دنیا هراس ندارد، گفت: این اقتدار سبب شده تا دشمن جرأت رویارویی با ارتش و سپاه را نداشته باشد و در درون کشور نیز با ناجا روبرو است که رسالت حفظ و حراست از ارزش‌های انقلاب و امنیت مردم را بر عهده دارد.

وی با اشاره به اشراف اطلاعاتی و امنیتی ایران اسلامی بر منطقه و جهان، گفت: در حوزه دفاع خوشبختانه بالاترین سطح را داریم و همین امر سبب شده تا دشمنان ما قادر نباشند تا در کشورمان رخنه کنند.

کد خبر 4654432

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =