گروه‌های فرهنگی خودجوش تقویت شوند

کرج - نماینده ولی فقیه در استان البرز بر لزوم تقویت گروه‌های فرهنگی خودجوش تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید محمدمهدی حسینی همدانی پیش از ظهر دوشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز، با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی از رویش های انقلاب و یادگار امام راحل است، گفت: اگر به وظایف این سازمان دقت کنیم نقش آن را متوجه می شویم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سیاست گذاری، برنامه ریزی، هدایت سازماندهی، پشتیبانی و نظارت بر تبلیغات دینی و مردمی از وظایف سازمان تبلیغات اسلامی است، گفت: مقابله با تبلیغات دشمنان، هدایت کشور، گسترش فرهنگ تشیع، اعزام مبلغ و تربیت جبهه فرهنگی انقلاب از وظایف این سازمان است.

نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: امروزه دشمنان از شیوه های نوین تبلیغاتی برای حمله به احکام انقلاب و قرآن استفاده می کند تا مردم را از ارزش ها جدا کرده و بدبینی را در جامعه ترویج دهند.

آیت الله حسینی همدانی اضافه کرد: دشمنان می خواهند انقلاب را متوقف کنند به همین منظور تلاش می کنند باور مردم را تغییر دهند و به خیال باطل خود می خواهند با این تغییرات ساختار نظام را تغییر دهند، در این میان وظایف سازمانی مانند تبلیغات اسلامی مهم است.

وی در بخش دیگری با اشاره به اهمیت اجرایی شدن گام دوم انقلاب اسلامی، افزود: چشم اندازی خوب در اختیار داریم باید با دقت بیشتری پیش رویم، یکی از دستگاه های مهم و با مسئولیت در این زمینه تبلیغات اسلامی است که نقشی مهم است.

نماینده ولی فقیه در استان البرز با تاکید بر اینکه باید افراد با انگیزه در ادارات کل تبلیغات اسلامی فعال باشند، گفت: کارکنان تبلیغات اسلامی باید اهل طرح و ایده باشند زیرا کار روی زمین مانده زیاد است و این سازمان باید متصدی کارهای بر زمین مانده باشد.

آیت الله حسینی همدانی توضیح داد: بحث مقاومت باید به گفتمان تبدیل شود و این مهم مورد تایید رهبر معظم انقلاب است.

وی در بخش دیگری با اشاره به اینکه سینما را به ابتذال کشانده اند، گفت: بسیاری از فیلم هایی که اکران می شود، افتضاح است، در خصوص تئاتر نیز همینطور است، تئاترهایی که هر شب در تهران اکران می شود را ببینید به این مهم پی می برید.

نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان اینکه گروه های فرهنگی خودجوش باید تقویت شوند، گفت: باید به حل معضلات اجتماعی توجه شود، رابطه هیئت های مذهبی، مساجد و مردم باید افزایش یابد.

آیت الله حسینی همدانی با اشاره به اینکه در سال جاری ۱۰۰ مبلغ وارد استان البرز شده اند، گفت: باید مشخص شود این افراد به چه مناطقی اعزام شده و چه برنامه هایی ارائه کرده اند.

کد خبر 4654995

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 3 =