ضرورت مشارکت بازنشستگان در پیشبرد اهداف تامین اجتماعی

رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیران با اشاره به تعیین مدیرعامل جدید سازمان گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند همگرایی، همیاری و مشارکت همه در پیشبرد اهداف سازمان هستیم.

علی‌اصغر بیات در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: امروز در شرایط بسیار حساسی به‌سر می‌بریم و با زیاده‌خواهی قدرت‌های بزرگ، شاهد اعمال فشار و دشمنی‌های پیدا و پنهان برای به زانو درآوردن ملت بزرگ ایران هستیم. بخش مهمی از این مشکلات معیشتی و رفاه اقشار آسیب‌پذیر جامعه را نشانه رفته است که در این میان عملکرد سازمان‌های بزرگ که دارای مخاطبان بسیار گسترده هستند و جمعیت زیادی را تحت پوشش دارند، بسیار مهم و خطیر است.

وی خاطرنشان کرد: سازمان تأمین اجتماعی بیش از هر زمانی نیازمند حمایت و پشتیبانی دولت و همه دلسوزان است تا بتواند به درستی به وظایف و تعهدات خود در برابر مخاطبان عمل کند بنابراین باید فضایی ایجاد کرد که همه بتوانند با حداکثر توان خود و با همه ظرفیت‌های موجود، به کمک سازمان تأمین اجتماعی بیایند.

رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیران کشور افزود: با شناختی که از مدیرعامل جدید سازمان دارم، امیدوارم هر چه سریع‌تر و با اعمال تدابیر لازم، شاهد تقویت ثبات و عملکرد بهینه این سازمان بزرگ در ارائه خدمات به افراد تحت پوشش به ویژه بازنشستگان و مستمری‌بگیران باشیم.

بیات تصریح کرد: مدیرعامل جدید فردی جوان و دارای کارنامه‌ای قوی در حوزه اقتصادی است و از تجربیات خوبی در کابینه دولت برخوردار است همچنین با توجه به تعاملات بسیار خوبی که با مراکز مهم تصمیم‌گیری و تصمیم‌ساز کشور دارد، می‌تواند گام‌های اثربخشی در سازمان تأمین اجتماعی بردارد.

وی با اظهار تأسف از جوسازی‌های اخیر و قبل از تعیین مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در خصوص افراد مضاعف افزود: نباید با اظهار نظرهای بی‌پایه و اساس و تخریب شخصیت خدمتگزاران نظام، فضای دلسردی و نا امیدی را ترویج کرد.

رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیران سراسر کشور افزود: تلاش خواهیم کرد در کنار مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، همکاری و همیاری لازم را برای عبور از این شرایط سخت داشته باشیم.

کد خبر 4655134

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =