تصمیم وزارت راه و شهرسازی برای ساخت واحدهای مسکونی جدید

کرمانشاه_ مدیرکل راه و شهرسازی کرمانشاه از تصمیم وزارت راه و شهرسازی برای ساخت واحدهای مسکونی جدید خبر داد.

مسعود شریفی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن استقبال و اعلام پیوستن خود به کمپین «حمایت از مستاجرین»، آن را حرکت خوبی در زمینه ایجاد حساسیت برای حمایت از این قشر عنوان کرد.

وی افزود: اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه پیرو سیاست‌های وزارت راه و شهرسازی نسبت به افزایش حباب گونه قیمت‌ها در بازار مسکن و به ویژه اجاره بها بسیار معترض است و کاملاً در این زمینه حق را به مردم می‌دهد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه تصریح کرد: متأسفانه قسمتی از عرضه و تقاضاها و حرکات دلال‌وار برخی افراد سودجو باعث این اتفاقات شده است و موجبات متضرر شدن مردم را ایجاد کرده‌اند.

شریفی از اتخاذ سیاست‌هایی در وزارت راه و شهرسازی برای این موضوع و رفع مشکل مذکور خبر داد و گفت: سیاست‌هایی به صورت کلی در حال اتخاذ است که به محض اجرایی شدن متعاقباً در استان کرمانشاه هم اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد: در قالب این سیاست‌ها برای ساخت برخی واحدها تصمیماتی اخذ شده است تا در نتیجه ساخت واحدهای مذکور، عرضه مسکن افزایش یافته و تعادلی در بازار عرضه و تقاضا ایجاد شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه هدف از این اقدام را ایجاد تعادل و تنظیم بازار عنوان کرد و بیان داشت: هم اکنون تعداد واحدهای مسکونی موجود در کرمانشاه کم نیست و متأسفانه روابط و حرکات دلالی باعث این اتفاقات می‌شود.

شریفی به تحت فشار بودن مستأجران در شرایط فعلی قیمت‌ها اشاره و تاکید کرد: باید نظارت بیشتری در این زمینه باشد که قیمت‌ها بی‌ضابطه و به صورت روزانه افزایش نیابد.

کد خبر 4655756

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 8 =