رفع سد معبر و آلودگی صوتی، مهم ترین دلایل تماس مردم با سامانه ۱۳۷

معاون امور مناطق شهرداری تهران گفت: سد معبر دستفروشان، آلودگی صوتی، لکه گیری معابر و تخلیه مخازن زباله به ترتیب مهم ترین درخواست های مردم در تماس با سامانه ۱۳۷ است.

به گزارش خبرگزاری مهر، شاپور رستمی معاون امور مناطق شهرداری تهران با بیان اینکه یکی از اهداف ما هویت بخشی به فعالیت های نواحی در امور مشارکتی، مدیریت و تصمیم سازی است، گفت: ما باید فاصله بین سطوح تصمیم سازی و اجرا را کم کنیم و علاوه بر ارج نهادن به تلاش های شهرداران نواحی به دنبال عملیاتی کردن این خواسته ها در سطوح مدیریتی شهرداری هستیم.

رستمی گفت: برای اینکه در ستاد بتوانیم به این اهداف برسیم کمیته هایی تشکیل داده ایم که مسائل و مشکلات مناطق را بررسی کنیم و همین برنامه را برای نواحی هم داریم که در روزهای آینده عملیاتی می کنیم.

وی افزود: با توجه به رصد سامانه ۱۳۷، در اردیبهشت امسال ۱۷۹ هزار پیام در سامانه ثبت شده بود که این تعداد قدری کمتر از سال قبل بود. انتظار این است که تماس ها بیشتر در جهت رشد و توسعه محلات، نواحی و مناطق باشد.

به گفته رستمی سد معبر دستفروشان، آلودگی صوتی، لکه گیری معابر و تخلیه مخازن زباله به ترتیب مهم ترین درخواست های مردم در تماس با سامانه ۱۳۷ است.

وی با بیان اینکه «نباید هیچ دیوار حائلی بین شهردار ناحیه و مردم وجود داشته باشد»، گفت: شهردار ناحیه ما باید کف میدان و از همه پویاتر و فعال تر باشد. این مسئول در اخلاق و رفتار باید الگو باشد و بر عملکرد پیمانکاران نظارت کند.

کد خبر 4657996

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 7 =