موضوع عفاف و حجاب باید دغدغه مسئولین تمام دستگاه ها باشد

اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: ترویج عفاف و حجاب باید همراه با رویکرد و تصمیم های علمی باشد و به عنوان دغدغه مورد توجه همگان و مدیران همه دستگاه ها قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی روز پنجشنبه در نشست کار گروه عفاف و حجاب استان مرکزی، در اراک اظهار داشت: جلسات حوزه عفاف و حجاب باید همراه با جنبه کاربردی باشد به طوری که باید تصمیم بگیریم، اقدام کنیم و تا نتیجه مورد نظر دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: دانشگاه ها، مراکز علمی با تشکیل اتاق فکر و با انجام کار کارشناسی به موضوع عفاف و حجاب ورود پیدا کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: نباید موضوع عفاف و حجاب را تنها به پوشش تعمیم داد و باید توجه کرد ارزش عفاف و حجاب فراتر از پوشش است.

اکرمی اظهار کرد: حجاب و عفاف در برگیرنده تمامی ارزش های اسلامی، دینی و انسانی است و نباید به ضد ارزش تبدیل شود.

وی بیان کرد: باید برنامه هایی با اعتقاد به عفاف و حجاب در جامعه طراحی شود. عفاف و حجاب و سایر محسنات اخلاقی باید جنبه درونی پیدا کند و در حال حاضر نوشتن بخشنامه و متوسل شدن به زور در ارتباط با موضوع عفاف و حجاب پاسخگو نیست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: دشمنان برنامه هایی برای جایگزین کردن موضوع عفاف و حجاب در کشور طراحی می کنند و باید با کمی تامل با ایجاد برنامه های اثر بخش اهداف شوم آنها را خنثی سازیم.

وی تاکید کرد: برنامه های هفته عفاف و حجاب نباید نگاه سمبولیک داشته باشد و نبایست تنها به ارایه گزارش بسنده کرد. برنامه های عفاف و حجاب منوط به یک هفته نیست بلکه در طول ۵۲ هفته سال باید برگزار شود.

کد خبر 4658012

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 4 =